Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akor barát vagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akor barát vagy szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban,aki tetszik.Sokszor szemeződünk,jól kijövünk,mindennap beszélünk.Folyton szivatjuk egymsást de csak viccből.Van egy közös közeli ismerősünk aki mondta nekem,hogy a fiú konkrétan kijelentette hogy tetszem neki,de nemtudom..én félek lépni,és van olyan érzésem hogy ő nem fog,mert egy osztályba járunk..és nemigazán akar az osztályból.Szerintetek lépjek vagy hagyjam a francba? 15/L

Normális válaszokat!!


2013. jan. 21. 21:50
 1/4 Pretty Ballerina ***** válasza:
Milyen az a szemeződés? O.o
2013. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy pasinak kellesz, az lép feléd. A többi csak erölködés.
2013. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ne léphetnél? És ahol az egyik fél többet érez, az már nem barátság.
2013. jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szpirit ***** válasza:
Én úgy vagyok vele hogy házi nyulra nem lövünk. Sok problémával jár az osztálytársak és a tanárok előtt.
2013. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!