Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom más nőkkel ölelkezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom más nőkkel ölelkezik bulikon. Csak szerintem gáz?

Figyelt kérdés

A párom bulikban más nőkkel ölelkezik. Azzal is, akivel egyszer megcsalt (nálam a csók is az sajnos). Most tudtam meg közös ismerősöktől. Engem ilyen alkalmakra sosem hívnak, vajon miért...

Jól érzem, hogy nem vesz engem komolyan? Azt hiszi, mindent megengedhet magának? Vagy hadd menjen partizni, végülis jól érzik magukat.

A párom 30 feletti pasas, elköteleződni nem akaró férfi. Én húszas éveim közepén járok.



2013. jan. 22. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is 30 feletti pasas vagyok, de ha nem akarok egy nőtől semmit, akkor a buliban nem ölelgetem, főleg ha van párom is.
2013. jan. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első.
2013. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Persze, hogy azt hiszi, hogy mindent megengedhet magának, miután voltál olyan hülye, hogy megbocsásd a félrelépését (a csók nálam is az, nem sajnos).
2013. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért vagy vele?
2013. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki, akkor nem hiszi, hanem tudja, h mindent megengedhet magának.
2013. jan. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez akkor igaz, ha nem 100%-ban komoly kapcsolatban van.
2013. jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Az a gáz, h hagyod magad így megalázni! Ha a 20as éveid közepén jársz lehetne kicsit több eszed... És aki egyszer megcsalt, az megteszi majd újra. Itt nem a pasiddal van a gond, hanem Veled. Vannak ilyenek, de ennyi idősen tudhatnád h nem egy ilyen fazon fog Téged boldoggá tenni. SZEDD ÖSSZE MAGAD ÉS ADD KI AZ ÚTJÁT!
2013. jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én olyan idióta vagyok, hogy egy ilyen fa* embert szeretek :(
2013. jan. 22. 10:41
 9/11 anonim ***** válasza:
A szerelem érzelmeken alapul, nem ëszërveken. Nem egyedül a te pasid ölelget más lányokat bulikon. Ez még belefér, de az fura, hogy téged kihagynak.
2013. jan. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy dönthetett volna másképp is, de nem süllyed le arra a szintre, hogy másokat lehülyézzen. Pont elegen vannak nélküle is azon a szinten.
2013. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!