Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Milyen a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Milyen a tökéletes barátnő?

Figyelt kérdés

Mit csináljon, mit ne? Ne hisztizzen, ne puszilgasson túl sokat? Vagy szeretgethet azért?

Én milyen vagyok, ha sokat akarom szeretgetni, sokszor ő bújik oda hozzám, szeretek rosszalkodni vele, szívesen találkozok a barátaival is, elmegyek a meccsére, xboxozok vele, de talán néha sokat féltékenykedek, és rosszul esik, ha elmegy, amikor még maradhatna, de nem akarom ráerőltetni sem magam, csak imádok vele lenni. Néha bedurcizok, ha úgy érzem, hogy igazam van, de aztán hajlandó vagyok én bocsánatot kérni.


Fiúk, mit változtassak, hogy jó barátnő legyek?


2013. jan. 21. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne tegyél föl gyökérdéseket. Úgyis tudod a választ...
2013. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
néma...
2013. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne féltékenykedj és ne durcizz. feleslegesen okozol magadnak stresszet :) kíméld meg magad az idegeskedéstől és az ilyen felesleges érzelmekről, amik elvonják a figyelmedet a szeretetről. jah és ami fontos, engedd szabadjára. sok fiúnak ez a lefájóbb egy kapcsolatban, hogy elvesztik a személyes szabadságukat, mert nem mehetnek önállóan bulizni meg egyből kitör a háború ha rámosolyognak egy másik lányra vagy ellőnek egy huncut beszólást. (magamból és a barátaim vallomásaiból kiindulva) pedig ez is hozzátartozik az egészséges férfi léthez, én amondó vagyok hogy a flörtölés és a szeretet olyan távol állnak egymástól, hogy nincs oka aggódni egy lánynak se, ha a barátja beszélget egy másik lánnyal vagy elmegy berúgni a haverokkal. csak nyugodtan. a magabiztosság szabaddá tesz: mivel tudod, hogy te jó barátnő vagy és jól is nézel ki, tudod azt hogy a barátod nem fog lecserélni egy sokkal rosszabb, átlagosabb lányra. szóval röviden összefoglalva a hisztizés és a féltékenység az ami kellemetlen egy pasinak
2013. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tetőtől talpig zöld, és "bipbip"-szerű hangokat hallat.
2013. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
...Géza meg egy állat... ő meg azt mondja, olyan az ideális számára, aki fiatal, sokat szopik, keveset beszél. Ejnye Gézuka... :S Ja, és hozzátette, a szókincse kimerül két betűben, az egyik az Á, a másik az O, de mintha azt is mondta volna ,hogy nem feltétlenül ebben a sorrendben...
2013. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

társaságba ne becézgessen, de otthon nyugodtan. inkább legyen bújós, de ne mindig. néha nyugodtan sértődjön meg valami semmiségen és vágja be a durcát, de hamar tegye magát túl rajta.

nehéz ezt összefoglalni, nekem az tetszik ha az adott szituációban nőként viselkedik, ami jelent jó és rossz tulajdonságokat egyaránt.

2013. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!