Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják hogyha elmúlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják hogyha elmúlik a szerelem akkor jobb véget vetni a kapcsolatnak? (persze ott marad a szeretet)

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem hiszem mind tudjuk, hogy a szerelem nem tart örökké. Ha belegondolunk... akik már együtt vannak több évtizede, biztos van olyan hogy nem szerelmesek hanem szeretik egymást. És lehet az is hogy időről időre fellángol a szerelem talán néha nem ég olyan hevesen de akkor is ott van. - A szerelem fontos lehet egy kapcsolat kezdetén, de nem ez az az erő, amely összetart két embert.
2013. jan. 21. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert ők így gondolják. Van aki meg nem. De általában úgy is csak akkor teszik meg, ha bejön a képbe egy új jelölt, akibe viszont szerelmes lesz a pár egyik tagja. Na, hát akkor viszont tényleg jobb véget vetni a régi kapcsolatnak.
2013. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért mert sokan azt hiszik, hogy a szerelem örök. Sokan még azt is keverik, hogy szerelmesek, vagy csak belezúgtak egy illetőbe.

Néhány embernek fogalma sincs arról, hogy mit érez.


És sokan ilyen zagyva felfogásokkal indulnak neki egy "komoly, tartós kapcsolatnak".

2013. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert az emberek igazából nem monogámok...és kell nekünk az új

Itt tartok én is, hogy a páromban társat látok már csak, és nem a szerelmem. Legalábbis, nem hogy most ugyanúgy vagyok vele mint anno, a még csak nem is rózsaszínködös időszakban

Elhagyni nem fogom, nem a tutiramenés miatt ,hanem jobbat úgyse találhatnék, másban nem is akarok megbízni, és nem is tudnék, és tudom hogy szeret viszont.

2013. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is így gondolom, ahogy írod, kérdező
2013. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:) ennek örülök hogy van valaki aki egyet ért velem (azt kell mondjam hogy nagyon fiatal vagyok még de attól még így gondolom :) )
2013. jan. 21. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:
én is csak 18
2013. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
15 ;)
2013. jan. 21. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!