Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annak aki megakadt a multban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak aki megakadt a multban, remenytelen a jovo, nem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És aki nem mer a jövőbe tekinteni, mert szörnyű a múltja azzal mi van?
2013. jan. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem egyenloek az eselyek.
2013. jan. 21. 12:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.. csak összeszeded magad és továbblépsz. és nem félsz. sok sikert!
2013. jan. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad leragadni a múltban, tovább kell lépni.
2013. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Felteve ha kepes vagyok ra.
2013. jan. 21. 12:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem minden esetben lehet továbblépni mert ha megállt az élet és olyan környezetben élsz ahol kevés esély van kilépni akkor reménytelennek tűnhet, persze mindig van esély, van hogy csak annyi hogy megnyerd a lottót.....
2013. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Neked lőttek. Semmit.Én is olyan vagyok, aki képtelen szabadulni a kínzó régi emlékektől, és bár jobb különb vagyok, mégis az önbizalmamat folyton szétrombolja.

CSak azok élnek tökéletes életet felhőtlenül magabiztos módon, akiknek nem voltak törések a pszichéjén a multjában. Azoknak marha könnyű. a többi meg el van ásva saját lelki pöcegödrében.

2013. jan. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 SevN ***** válasza:
Nincs múlt, se jövő. Csak a jelen van, hisz abban élsz. Az már nincs, aki 1 mp-e voltál, és az még nincs, aki 1 mp múlva leszel. Nem számít a múlt, mert minden megbocsájtható, és a jövő sem, mert semmi sem lehetetlen. A többi csak fejben dől el.
2013. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor pedig a fejben a baj , igy mondta Eistein is ! :)))
2013. jan. 21. 13:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha megakadtál a múltban, annyi a dolgod, hogy leülsz és végig gondolod mi akasztott meg. Ha megvan akkor egyszerűen szembeállsz vele, és pofán röhögöd...

Egy ez egy személy akkor könnyebb. Beszélsz vele, eloszlatod a saját magad által generált kétségeket és kész.

Tanulj a múltból, élj a jelenben, és tervezz a jövővel.

2013. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!