Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem veszi észre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem veszi észre, hogy ami neki "játék" az nekem nem. Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Alapvetően más típusú emberek vagyunk, én lassabb, merevebb, ő meg inkább pörgős. Ebből fakadnak a veszekedések is. Ő folyton bäszogat engem, "viccből" meg "neki ilyen a jelleme". Ezeken mosolyogni is szoktam, mert tudom hogy tényleg viccből mondja, de nem mindig van ilyen hangulatom. Én nem szoktam őt bäszogatni, mert nem olyan a jellemem, így visszavágni sem szoktam, mert nem tudok mit. Tegnap pl. a kedvenc filmemet elkezdte kritizálni, hogy az mekkora szär stb. Én meg megsértődtem. Nem arra, hogy nem tetszik neki, mert az igazából nem érdekelne, hanem arra, hogy egy csomó ideig ezt ecsetelte, hogy ez mekkora egy fos. Én sem szoktam az ő dolgait leszarozni. Persze nem érti, min sértődtem meg, mert ő csak viccből mondta, hogy idegesítsen. Egyébként ezt sem értem, miért kell idegesíteni a másikat "csak úgy". Most nem szólunk egymáshoz már egy napja, ilyen kis hülyeség miatt. Én meg tudnék neki bocsátani, egy pillanat alatt elrendezném a fejemben, és vége is lenne. De most nem akarok. Ilyenkor mindig én békültem ki, pár alkalomtól eltekintve, mégha nem is én voltam a hibás, csak nem akartam a feszültséget. De ő meg szerintem sosem fog kezdeményezni, mert ahhoz túl makacs.

2013. jan. 20. 15:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
mégha viccből is!!
2013. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kompenzál csak. Valami fáj neki az életben amit így hoz egyensúlyba magában. Tudod, mikor egy ember ideges és leakarja vezetni a feszültséget valakin az szinte 100%-ban a hozzá érzelmileg legközelebb álló 'társa' lesz.


A békülés rész ismerős. Én nem mondom, hogy nem lehet jó pár az ilyen emberből de sok türelem kell hozzá. Esetleg beszélhetnél ezekről neki. Amúgy kezdeményezni fog, főleg azok kezdenek igazán bepánikolni ilyenkor akik ilyen személyiségüek..

2013. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!