Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Littlegirl93 kérdése:

Mit tehetek még?

Figyelt kérdés

2és fél éves párkapcsolatból léptem ki kb 2hónapja :( szép volt köztünk minden, veszekedtünk de melyik kapcsolatban nem? majd egy héten belül minden gyors fordulatot vett és megváltozott a párom, elhagyott de nagyon bunkó módon. közölte h nekem így lesz a legjobb, nem is akar velem beszélgetni, ami volt volt de nem jelent neki már semmit. (szerintem azért mondta ezeket hogy megutáljam h így könnyebb legyen nekem, mert tudja h szeretem és ő volt az első kapcsolatom)

volt egy lány akivel amint szakított velem találkoztak, egy munkahelyen dolgoznak. elvileg a volt párom egyedül akar lenni, nem akar kapcsolatot.Csak bejár ehhez a lányhoz, találkozgatnak de nem jöttek össze még.

ennyi idő után írtam az exemnek egy levelet de nem válaszolt rá :( a legjobb bnőm írt neki utána és közölte a bnőmmel h nyugodtan megírhatja nekem h : nem beszélek vele még nem!!! sok olyan dolgot csinált amit nem tartott be de mind1!!!

ezt a választ kaptam! azok a dolgok pl: féltékenykedés, kiabálás, hiszti, türelem.ilyenekre gondolok.

nem tudom h ebből a kijelentéséből mire gondoljak ?:"( nem tudok rajta túllépni még nem :"(

légyszi segítsetek :"( 19/L



2013. jan. 9. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mit tehetek meg?? Lany letedre ne akarj mar megalazkodni! Ha o dobott teged hagyd a francba es egy percig se band. Szedd ossze magad annyi helyes fiu van meg aki talan meg is erdemelne teged. Az emberek valtoznak, lehet mar konottetek egymast. En is 19 eves lany vagyok, jartam mar 3 evig egy fiuval es biztos vagyok benne, hogy nem eri meg konyorogni egy fiunak meg amugy is... Legyen tartasod es szerintem felejtsd el. Sokszor talal meg rank a szerelem :D Minden jot kivanok! :)
2013. jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

egyszerűen 2hónapja szenvedek miatta :"( mindenben őt látom, vele álmodok, mindennap sírok miatta :"( nem tudom h mit tudok levenni az üzenetéből sem :"( annyira zavaros minden!

azt tudom hogy nagyon szeretem :( <3

próbáltam mással de nem működött a dolog, nem érzem még magam késznek rá :(

nagyon szépen köszönöm a válaszod :) neked is szép napot ^^

2013. jan. 10. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!