Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek? Hogyan tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? Hogyan tovább? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy másfél éves kapcsolatom.


Tavaly augusztusban voltam gólyatáborban 1 hétre,

amikor onnan kiléptem,a páromhoz mentem,aki azt mondta megváltoztam ott,és azóta a mai napig ott megromlott valami a kapcsolatunkban.


Ősszel elmondta,hogy nem érezz már úgy irántam,mint régen,összezavarodott. Én sírtam,mondtam,hogy akkor legyen vége,de utána bocsánatot kért,és azt mondta már bánja,nem tudja mi baja volt,szeret.


Azóta egyre többet vitatkoztunk,a találkák is kevesebbek,

folyton hangulatingadozásai vannak,ha rossz kedve van,bunkó velem,ilyenkor annyi a válasz,hogy mindenkivel az nem csak velem,fogjam be a számat,és egyéb trágár kifejezések. A barátai is észrevették,hogy egyre furcsább.


Én próbáltam küzdeni a kapcsolatért,megérteni,

de most fáradtam bele!


A szerelem bennem elmúlt ezek hatására,csak szeretet érzek,vagyis inkább,mint én ember hiányozni,de nem,

mint kapcsolat.


Tegnap elmondtam neki telefonban,hogy nem vagyok biztos az érzéseimben,ekkor elkezdett zokogni a telefonban,és rám rakta a telefont,azóta sem tudom elérni.


Mikor felhozom,hogy ott akarom hagyni akkor kezd el teperni,tart egy kis ideig,aztán megint,ilyen labilis lesz. Komolyan nem értem őt.(már magamat sem...)


20/L és 20/F


2013. jan. 19. 02:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki,hogy vagy tartósan változzon meg,vagy kalap kabát.
2013. jan. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat az elírásért:

*mint én ember hiányozni Ehelyett: *mint ember hiányozna

2013. jan. 19. 02:29
 3/7 A kérdező kommentje:

Első köszönöm a válaszod :)


Mondtam már én neki ősz óta nem egyszer,ilyenkor,vagy én voltam a sz*r,vagy magát sajnáltatta,de ilyen gúnyosan.


Beszéltem a legjobb barátjával a hét elején,azt mondta,hogy a haverja hosszú távra tervezz velem,és szeret,csak ő sem tudja miért ilyen a haverja,neki sem mond semmit.


Szóval tényleg nem értem őt...

2013. jan. 19. 02:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy értettem,hogy előre mond meg,hogy ez az utolsó,és eszerint is álljon hozzá.

Ha nem sikerül neki,akkor meg a fentebb leírtakat.

2013. jan. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jelenleg úgy érzem,nincs kedvem még egyszer eljátszani ezt,meg most úgy sem tudom elérni,mert ilyenkor a világra is haragszik,ez is egy új hangulatingadozása..


Majd nap közben beszélek vele erről,amit írtál,kíváncsi leszek a reakcióra,az arcára..

2013. jan. 19. 02:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Váljatok szét. Sajnos nincs ennek így értelme. :/
2013. jan. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia köszi neked is.

Azóta annyit értem el,hogy írtam neki smst,hogy beszélni akarok vele,csörgessen meg,ha lenyugodott.


Akinek van még valami tanácsa esetleg az írhat,mindenkinek megy a zöld kéz.

2013. jan. 19. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!