Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit kezdjek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kezdjek vagy hogy legyen tovább!? Tippek?

Figyelt kérdés
Legjobb barátok voltunk, mindent elmondtam neki és ő is nekem. Egy idő után én kezdtem többet érezni iránta, és elmondtam neki, amin ő kicsit meglepődött, de ugy viselkedett mintha ő is benne lenne a dologban. Mindig drágámozott meg kedveskedett. Aztán meséli, hogy van egy lány aki beleesett. És elkezdtek járni, de közbe a srác nekem mesélte, hogy ez a lány csak játszik vele, de ő belemegy stb. És én annyira kikészültem , mert rosszul esett, hogy ők együtt vannak méghozzá igy..:S hogy mondtam a csajnak, h neki a szépet és a jót mondja nekem meg az ellenkezőjét. Ezen a srác nagyon kibukott nem beszéltünk nagyon sok ideig..kb 1 hónapig..és egyszer csak ráirtam h nekem igy nemjó és h hiányzik de mint barát. És mondta, hogy jó és hogy majd másnap beszélünk , nagyon aranyos volt. Gondoltam jóvá teszem és a barátnőjének is irok h sajnálom.. és annyira jóban lettünk, hogy a csaj mondta vegyem fel msn-re. Másnap ugy leorditotta a fejem a srác, hogy csak néztem.. a tesójával és a haverjával eggyütt. De nekem hiányzik és bármit megtennék, hogy a barátságunk a régi legyen. Mit tegyek?
2010. aug. 28. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem a srác csak fél,hogy összebaráátkoztok...

és akk el lesz hayagolva..

ülj le vele és beszéljétek meg személyesen

2010. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Várom a továbbiakat is:$:)

2010. aug. 28. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a helyzet hogy én is hasonlo helyzetben vagyok de én inkább hagyom a csajt és a fiura koncentrálok figyelj kérj bocsánatot a sráctol és beszéljétek meg mond ha nem akkar veled beszélni mond hogy csak megakarod magyarázni de ha szereted ne hagyd hogy csak igy elvegyék töled és egy jo tanács soha ne sirj én se teszem mert nem szabad atol semmi nem lesz jobb bár ezt tudom könyebb mondani.

rem tudtam segiteni szia sok szerencsét!

2010. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is próbálok koncentrálni a fiúra! Nekem ő a mindenem!

És nagyon szépek köszönöm a tanácsokat, nagyon kedves tőled:)

csak sokszor olyan nehéz, hogy elsem tudom mondani, nagyon fáj..:(:'( nagyon nagyon...:(

2010. aug. 29. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
mi a kersezt neved?
2010. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért neked??xD
2010. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!