Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek vele? Tovább lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek vele? Tovább lent

Figyelt kérdés
Beleszeretem egy nálam 3 ével fiatalabb lányba és egyszer el is szóltam magam de le se reagálta. Össze akarok vele jönni de mi van ha lekoppint az égő ha egy fiatalabb küld el hogy kezdjek neki sokat dumálok vele de nincs ötletem tovább.
2010. aug. 7. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán már elszúrtad azzal, hogy kimondtad. Pláne, ha a lány még fiatal, akkor nagyon rossz húzás volt. A fiatal csajok többségének nem tetszik ez a full romantikázás. Többé nehogy mond neki. Inkább próbálj meg közeledni a magam módján. 22/f
2010. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sőt, ha nagyon fiatal, akkor még az egójának is odab*sztál rendesen ezzel a húzással. Ne csodálkozz, ha nem lesz belőle semmi...
2010. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pls komenteket még
2010. aug. 11. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Hányéves vagy?

Ha pl. ő 12 te 15...akkor nem lesz semmi...de ha alány idősebb és nem annyira számít akkorméglehet..

amúgy ha megmondanád hány éves vagy akkor többet tudnék segíteni...

2010. aug. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!