Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mihez kezdjek? Feladjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mihez kezdjek? Feladjam vagy kuzdjek tovabb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnek mindent leirni.Tehat minden ott kezdodott hogy megnezett egy lany a HI5-on es en is ot.Megtetszett nekem a lany es elkerte tolle egy uzenetbe a yahoo cimet.Megis adta es elkezdtunk ''beszelgetni''.Minden rendben volt szerettem vele beszelni tok rendes lany es szorgalmas is...Minden meg volt benne amire valaha is vagytam.De a helyzet ennel sokkal bonyolultabb....A lany edesapjanak az apja meghalt es azota elkezdett inni es az alcohol elegge leverte az apukat es azota szinte minden nap veszekedesek voltak a lany otthonaba.Igyekeztem mellette alni,tamogatni ot es mindenfele jo szoval igykezdtem segiteni a lany nehez helyzeten.Sokszor arra kert sms-be hogy aznap ne irjak neki de indokot sose mondott csak kesobb irta hogy balhe volt otthon es nem akarta hogy az apja azert is leszidja...Tudom most azt gondoljatok hogy hagynom kellett volna a francba a zuros lanyt es lepjek tovabb csak valami annyira megfogott benne hogy azt mar nem tudtam csak ugy elengedni.Tovabba nem egy helyen lakunk de szoktam arrafele jarni amerre o lakik es megbeszeltunk hogyha arra megyek eljon velem egy randira...Nem is ellenkezett meg semmi kifogas nem volt...Epp kezdtem csodalkozni is hogy egy olyan gyonyoru lany mint o igent mondott nekem...De a mult este megkerdeztem neki hogy tetszek e neki? ...Hat igen a valasz egyertelmuen az volt hogy nem..Nagyon megutott az a Nem...Talan sose ereztem olyan rosszul magamat...Most pedig azon gondolkozok mi legyen a jovoben,probaljak meg uj eletet kezdeni elfelejtve ot vagy mi legyen?
2010. okt. 6. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És még sok ilyen nemet fogsz kapni az jövőben, ez az élet rendje és módja.
2010. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ézd, attól, hogy nem tetszel neki még nem kell elfelejtened őt, azon a randin próbálj meg a kedvében jérni, ha semmi akkor barátság. ne adj fel egy ilyen barátságot azért mert nem tetszel neki.. az butaság lenne.
2010. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nemet mondott, akkor ne erősködj, csak rontanál a helyzeten.
2010. okt. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!