Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esik, hogy nem gondol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esik, hogy nem gondol rám a párom. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindig mikor jön hozzám bemegy a Tescoba venni energiaitalt, meg néha csokit is szokott venni magának, amit az úton megeszik/iszik és mikor ideér néha mondja hogy volt és vett, de nekem még egyszer sem hozott. Egyszer megemlítettem neki hogy jól esne, akkor hozott egy 70 ft-os kókuszrudat, meg van mikor mondta hogy vett nekem Raffaellot de otthon megették... :S
2013. jan. 17. 20:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Hát kiscsaj én a szádba tolnék egy kókuszrudat, az biztos...


MI A FSZ AZ? HOGY KÓKUSZRÚD??!?!?!?!!?


Örülj, hogy eszébe jutsz, kispitsa...

2013. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kérdező megjött a barátod (11-es)
2013. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a faszija, csak közlöm, hogy ez a baromság, hogy ezt meg azt illik hozni ez nagyon múlt századi, elméletileg nemi egyenlőség van. A kérdező mikor vett neki sört vagy szalonnát?


Na akkor?

2013. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
általában nálunk vacsorázik+szokott ő is kapni meglepiket, de egy nőt azért jobban el kéne kényeztetni és most nem több százezres dologra gondolok, de egy 150-200 ft-os csokiba még senki nem halt be
2013. jan. 18. 17:42
 15/17 anonim ***** válasza:
13-as jó nagy barom vagy, jó lehet a barátnődnek (ha egyáltalán van)
2013. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Házas vagyok, de tökmindegy, a lényeg az, hogy miért kéne egy nőt jobban elkényeztetni? Miért? Ez undorító, férfiellenes nemi diszkrimináció. Az ajtóban sem kell előreengedni, stb.


Ha mégis, akkor az viszont azzal jár, hogy kiskegyed ne tanuljon, ne akarjon karriert, a neve kuss, irány a konyha meg az ágy.


A fickónak semmiféle kötelezettsége sincs feléd morális alapon meg végképp nem.

2013. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolót azthiszem jól megütném párszor :D

Kedves kérdező, ezt egyébként tényleg nem lehet elvárni tőle,ha akrja megteszi, az már más kérdés, hogyha a te kedvedért sem teszi meg 1-2xer ott már más lehet a gond. Asszem egy igazán szerelmes férfi sosem sóher, de egy szerelmes nő sem vár el milliós cuccokat, mert ott már probléma van a csajjal is. :D

2013. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!