Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esik, hogy nem gondol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esik, hogy nem gondol rám a párom. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindig mikor jön hozzám bemegy a Tescoba venni energiaitalt, meg néha csokit is szokott venni magának, amit az úton megeszik/iszik és mikor ideér néha mondja hogy volt és vett, de nekem még egyszer sem hozott. Egyszer megemlítettem neki hogy jól esne, akkor hozott egy 70 ft-os kókuszrudat, meg van mikor mondta hogy vett nekem Raffaellot de otthon megették... :S
2013. jan. 17. 20:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
27/f, 24/l
2013. jan. 17. 20:21
 2/17 anonim ***** válasza:
Igy jártál:XDDDDDDDD
2013. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nah ilyen az igazi bunkó:D Legalább ne mondaná. És jogos h rosszul esik.
2013. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
f*sza:D
2013. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
eléggé köcsög lehet,viszonozd ezt felé h erre-arra nem figyelsz,majd feltűnik neki.ha ugy van vagy hagyok neki vagy együtt esszük meg vagy nem veszek
2013. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Megnevettettél.

A pasid viszont nem egy született gentleman.

2013. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
1-2 alkalommal én is nevettem.....de amit mondtam neki hogy szeretnék, azt megvette nekem, de jó lenne ha néha magától is eszébe jutna hogy "veszek neki is egy csokit"
2013. jan. 17. 20:35
 8/17 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, hogy az anyja vagy az apuka nélkül vagy valami pacsker buznyákkal nevelte fel.


Fogalmi zavara sincs arról, hogy mi az a férfi.


Én az első randinkon étterembe, sétálni meg fagyizni vittem a feleségemet. Eszembe sem jutott volna, hogy ami az enyém, az nem az övé is.


Tudod, mindenki másképp tekint arra, aki élete párja, meg aki élete kísérője.

2013. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Normál családban nőtt fel, nem abból van baj. Csak néha túlságosan is sóher..
2013. jan. 17. 21:30
 10/17 anonim ***** válasza:
Jajj tudom miről beszélsz... Én is ismerek egy nagyon sóher gyereket, de nincs is barátnője. Arra nem volt képes, hogy a benzinpénzbe tegyen, mikor 4-en elmentünk szórakozni. Mindenki adott bele a benzinköltségbe, de ő nem. Na hát a barátod jó sötét alak lehet. 500 Ft-os bonbont nem bír venni a barátnőjének ez elképesztő. Nem is igazán az ár számít, de ne egy kókuszrúddal szúrja már ki a szemed 1 évben 1x.:(
2013. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!