Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha neki rosszul esik akkor...

Ha neki rosszul esik akkor arra nem gondol hogy másnak is? Vagy hogy is van ez most?

Figyelt kérdés

A sogornőmről van szó.Mindig panaszkodik,hogy anyóstól úgy kapja az ajándékot,hogy nics becsomagolva,csak egy hétköznapi szatyorba beletéve....Egyébként mindenki így kapja tőle/tőlök az ajándélot nem csak ő/ők.

DE!ha ő/ők tőle kapunk mi ajándékot,akkor ő van hogy be se csomagplja.Legutobb a lányom kapott egy regiszteres naplót,csak úgy celofánba,ahogy a boltban árulják.Ráadásul otthon se volt a lányom mikor hozta,csak letette,és mondta hogy neki hozta a névnapjára.A lányom írt neki egy köszönő sms-t,de semmi reagálás rá..

De kapott már úgy ajándék csomagot is hogy dezodor volt benne tudfürdővel,és csak úgy csupaszon...Nah szóval.Ha neki rosszul esik hogy csak így egy szatyorban kapja az ajándékát,akkor arra nem gondol,hogy mással ő is ugyan ezt teszi?


2009. nov. 27. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak annyit lehet mondani, hogy ennyi baja legyen az életben...komolyan, ez miért olyan fontos? Örüljön, hogy kap.
2009. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát végül is igazad van.Csak azért jutott eszembe,mert egy oldalnyi panaszt írt erről...Nah de ő is ugyan ezt csinálja....
2009. nov. 27. 09:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de milyen ember az, aki nem annak a személynek mondja a gondját-baját, akivel gondja van, hanem a háta mögött össze-vissza beszél róla? Milyen undorító viselkedés ez, közben meg mégis elfogadja az ajándékokat, nem? Hány éves ez a nő?
2009. nov. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
harmincas.
2009. nov. 27. 09:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor gratulálok a gyerekes gondolkodásához! Én ilyen ember közelében sem akarnék lenni. Mit lehet erről 1 oldalt írni? Biztos, hogy nagyon ráérhet, ha egész nap ilyenekkel foglalkozik.
2009. nov. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb csomagoljatok be neki nagyon csicsásan egy kalapdobozba egy szem cukorkát! :)
2009. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én imádok csomagolni, mindenki erre kiváncsi nálam, mi jön ki belőle. Apám is de ő nem tud csomagolni. Ő mindig zacskóba adja. Azt ugyanis adják az árúhoz, a csomagolópapírt meg venni kell. Nem baj én így szoktam meg. A párom is csak nagy gonddal csomagol, mert ő nem tud csomagolni, mert életében nem ajándékozott. Nagy szegénységben élt. De érdekes, hogy én meg ezektől az ajándék zacsiktól borulok ki. Valahogy nem szívlelem őket. Izlések és pofonok. Ez még mindig jobb mint amit a sogórnőm csinál. Ő cífra nélkül, ha nem tetszik az ajándék simán visszaadja, hogy ronda vagy nem ilyenre gondolt és még csak eszébe sem jut, hogy megbántja vele a másikat. Aki meg kap az örüljön hogy kap valamit.
2009. nov. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!