Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Kiment külföldr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kiment külföldre a jegyesem dolgozni és egy hete nem tudok róla semmit.

Figyelt kérdés
A barátom 25 évesen kiment Németországba dolgozni fél évre, de nem hallottam egy hete semmit róla. Azt tudom, hogy napi 12 órát dolgozik, de hogy nem tudok vele este telefonon beszélni, már idegesít.
2013. jan. 17. 14:30
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
Meg már ha eljegyzés is volt, nem hinném, hogy csak így lelépne. SMS-t próbáltad? Arra sem reagált?
2013. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
SMS, azt biztosan megkapja.
2013. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az ő is fizet a fogadott hívásokért, ezért nem veszi fel.

Mióta van kint?

2013. jan. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Se e-mail, se közösségi oldal semmi? Telót én se erőltetném, mert rohadt drága külföldre telefonálni, meg kintről haza szólni is.

Viszont elég érdekes, hogy ha szeret és a jegyesed, akkor miért nem ír legalább egy nyamvadt e-mailt. Mi napi szinten beszélünk a barátommal vagy telón vagy facebookon vagy skypeon, ha nem találkozunk, pedig köztünk csak 20 km van.

Nekem valahol sántít ez a kapcsolat, írj neki egy sms-t, hogy mi a helyzet ne tartson bizonytalanságban. Elég csúnya módja lenne ez a szakításnak, ha csak úgy felszívódik külföldön.

2013. jan. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Orange kártyával nagyon olcsó. 4Ft/perc
2013. jan. 17. 15:10
 16/35 A kérdező kommentje:
Bocsi 7 Ft/perc, megnéztem.
2013. jan. 17. 15:10
 17/35 anonim ***** válasza:

És ha baj érte,mobilja a lakásban,ő korházban,számod fejből meg nem tudja?


Ismerős mikorra igérte hogy elnéz hozzá?

2013. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
smsre se válaszol?
2013. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
lehet ellopták a telóját
2013. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy nő szeretne lenni, bár vannak hülye dolgai.


Állítom, hogy reggel több időt töltött a tükör előtt, mint én egész nap :DD. Volt olyan is, amit ráhagytam. Például szőrtelenítette a lábát, én csak havi egyszer jártam a kozmetikushoz, ő havi két-három alkalommal. Harisnyát hordott a nadrágja alatt, szerette a virágokat, mindig rakott a dohányzóasztalra frisset, stb.

2013. jan. 17. 15:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!