Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Kiment külföldr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kiment külföldre a jegyesem dolgozni és egy hete nem tudok róla semmit.

Figyelt kérdés
A barátom 25 évesen kiment Németországba dolgozni fél évre, de nem hallottam egy hete semmit róla. Azt tudom, hogy napi 12 órát dolgozik, de hogy nem tudok vele este telefonon beszélni, már idegesít.
2013. jan. 17. 14:30
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%

Telefonon kivül egyéb elérhetőség?

pontos cimre irj levelet,bárki ismerős van a közelében,hivd fel

2013. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Ismerősön van egy másik városban, megkértem, hogy nézzen utána.
2013. jan. 17. 14:34
 3/35 anonim ***** válasza:
83%

Uhh, ez kemény lehet...


Nem tehetsz sokat, hacsak nincs közös ismerős ott kint, aki esetleg kisegít, esetleg megpróbálhatod elérni a munkahelyét és egy pl. egy titkárnővel vagy kollégájával (ha van ilyen) beszélni, aki nem vezető, nehogy kellemetlen helyzetbe hozd.


Feltételezd a legjobbakat... :)

2013. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Már tudom, hogy lelépett. Az előző pasim is ezt csinálta. :((
2013. jan. 17. 14:35
 5/35 anonim ***** válasza:

akkor most csak várni tudsz,hogy az ismerős megnézze mi van vele.


amikor utoljára beszéltetek,akkor hogy váltatok el? Veszekedve vagy hogy majd holnap/holnapután hivlak?


internethozzáférése van? probálj meg neki irni addigis emailt/facebookon


Telefonja ki van kapcsolva?

2013. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy lelépett?
2013. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Csak gondolom.
2013. jan. 17. 14:37
 8/35 A kérdező kommentje:
Be van kapcsolva a telefonja, de kinyomta a múlt hét elején, most nem veszi fel.
2013. jan. 17. 14:39
 9/35 anonim ***** válasza:
81%
Ismertem egy húsz éves fiút, aki kiment Angliába dolgozni ugyanígy fél évre és ő kint átoperáltatta magát nővé, azért ment ki, és most nőként él kint. A kinti egészségbiztosítás fizeti a nemi átalakító műtéteket. Most ha jól tudom titkárnő egy szállítmányozó cégnél.
2013. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
52%

Idiótasággal ne fárasszuk a kérdezőt


Ennyiből ne szűrd le hogy elhagyott.

Próbáld más telefonjáról elérni (olyanról amit nem ismer)

Mióta vagytok együtt?


Így nem szokás valakit elhagyni.

2013. jan. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!