Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen szerencsétlen vagyok vagy más is ilyen?

Figyelt kérdés

Eléggé elkeseredtem mert 1-2 kivétellel csak olyan fiúk nyomulnak rám akikkel egyáltalán nem illünk össze.Nincsenek nagy igényeim és mégse találok normális fiút.:/

De a környezetem se érti ,h h lehet ,h csak olyan fiúk nyomulnak rám akivel minden szempontból ég és föld vagyunk.

Mondjátok ,h nem én vagyok csak így ezzel .... :/

L


2013. jan. 16. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,vannak többen is akik normális kapcsolatot keresnek,de mivel erre az esély szinte majdnem egyenlő a nullával ezért megelégednek egy retardált szarral is.Ez olyan mintha egy tűt keresnél a szénakazalban
2013. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az a baj h ram senki sem nyomul..bar lehet azert mert fiu vagyok...:D
2013. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen szerencsétlen vagyok. Már volt olyan, hogy győzködtem magam, "lehet, hogy nem illünk össze, de helyes fiú, jöjj össze vele", de nem ment, nem találtam meg a közös hangot vele.
2013. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2

de az a te dolgod lenne ,h nyomulj sztem :3

2013. jan. 16. 18:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Párt találni nem könnyű.
2013. jan. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem peldaul az tetszett meg a paromban hogy teljesen mas volt mint en: en nagyon csendes es szukszavu vagyok mindenfele tarsasagban de o mindig hangoskodott es viccelodott.Szoval az ellentetek vonzak egymast :) Legalabbis nalunk sikerult pedig mi se nagyon hasonlitunk es mar egy fel eve egyutt vagyunk. Azt mondom talan adhatnal eselyt meg ha ugy is latod hogy nem igazan illetek ossze :)
2013. jan. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ja lehetséges:D de én az a fajta vagyok aki nem akar mindenáron valakit..idővel ugyis eljön az igazi(remélem) nem kell keresni ha törik ha szakad
2013. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az írásodból ítélve még elég fiatal lehetsz, szerintem van még időd párt találni.
2013. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet nem is vagy rájuk eléggé kíváncsi mert nem helyesek akik nyomulnak.
2013. jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ne aggódj, én is így járok mindig...
2013. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!