Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiküldetés kiküldetés hátán?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiküldetés kiküldetés hátán? Hogy lehet így normális kapcsolatot csinálni?

Figyelt kérdés

A párom lassan három hónapja dolgozik új helyen. Úgy volt, hogy a betanítás külföldön lesz, de aztán itthon dolgozik, esetleg néha kiküldik.

Na ehhez képest azóta két hét volt, amikor nem küldték ki legalább két napra, plusz a karácsony, amikor szabin volt, szóval azt nem számítanám ide. Kezd az agyamra menni a dolog. Szakmailag, kapcsolatok szempontjából, meg anyagilag is jó ez, de a mi párkapcsolatunkat tönkreteszi. Fél éve vagyunk együtt, elvileg együtt élünk, ehhez képest jó ha hétvégéken látjuk egymást, de akkor meg vagy az én vagy az ő szüleihez utazunk, nyilván hullafáradtak vagyunk és kettesben se nagyon lehetünk, hiszen velük foglalkozunk.

Nem akarom mondani, hogy ne vállalja a kiküldetéseket, talán pont most indul be a karrierje, nem én akarom derékba törni. De mégis, mit tehetnénk, hogy ne tegye tönkre ez a kapcsolatunkat? :(


2013. jan. 16. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha felnőtt, önálló életvitellel rendelkező emberek vagytok, akkor a hétvégéket egymásra fordítsátok, ne a szülőkre ...

Egyébként meg nézd a jó oldalát: így nem unjátok meg egymást. Ha meg mégis, akkor meg lehetőség van mindkettőtöknek szerető tartásra.

2013. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Esetleg valami építő jellegű válasz? A családunkkal muszáj foglalkozni, ráadásul 200-200 km-re laknak ellenkező irányban. Szóval még az sem opció, hogy csak ebédre átugrunk. Így is csak átlag havonta látjuk őket, mert ha pl. szombaton munkanap van, akkor nyilván már nem utazunk, vagy ha hétvégére csúszik valami munka vagy valamelyikünk beteg, akkor sem.

Az meg régen rossz lenne, ha ahhoz kellene külön lennünk, hogy ne unjuk meg egymást. Szerencsére van egymásnak mondanivalónk bőven :)

2013. jan. 16. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor egyszerűbben fogalmazok: eljön az ember életében, amikor a kapcsolata érdekében jobban el kell szakadni a szülőktől. Soha nem mehet a kapcsolat rovására a szülőkkel való kapcsolattartás. Manapság fontos a jó munka, jó munkahely. És meg kell becsülni. Tehát itt a hétvégi szülőlátogatás ami leépíthető esetetekben, hogy több időtök legyen magatokra.

A szülőknek meg kell érteni, ha szeretnek benneteket, hogy már más a fontosabb az életetekben. Ettől ugyanúgy szeret mindenki mindenkit.

2013. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem már :) De mégis mennyire kéne leépíteni? Így is tényleg csak havonta látjuk egymást, akkor találkozzunk velük egy évben háromszor? Ez olyan szomorúan hangzik :(
2013. jan. 16. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Emberileg is el lehet és kell is viselni. Mert igy nem unjátok meg egymást, öröm ha látjatok. Ugyanakkor sok embert szexuálisan megvisel. De ezen is túl lehet lenni. Nekem anno amikor nejem kiküldetésbe járt egy héten 4-5 napot egy ausztrál szexulógus barátom megtanitott kellemesen önkielégíteni. A nejem szintén. Igy azóta is teljes az összhang köztünk. Én felfújható szexbabát és úszókarövet, ő pedig felfújható farkat használ. És nincsen összezőrdülés, és amikor előkerül örülünk egymásnak.És anyagilag is jó. Én mérnök vagyok, ő igazgató féle.
2013. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!