Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt elhagyni valakit, gyengeségre vall?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akibe nagyon szerelmes voltam, össze is jöttünk nagy nehezen-mindkettőnk félénkebb típus.

Érdekes volt, hogy már az első közös programunkra elhozta a húgát (huszas éveink elején jártunk, a lány pár évvel fiatalabb),aki végig domináns volt, de én annyira örültem a fiúnak, hogy nem érdekelt semmi más.


Aztán teltek a hónapok és szép lassan lepergett a máz.

A húgával jó kapcsolata volt, nem is a baj, hanem, hogy már zavarba ejtő dolgokat csinált a lány. Olyan volt, mintha iszonyúan féltékeny szeretője lenne a bátyjának.

Ha ott voltam náluk, mindig bent lógott velünk a barátom szobájában, melléült átölelte, beleült az ölébe. Ha programot csináltunk nagyon gyakran magunkkal kellett vinni, ha nem jöhetett hisztis lett és beszólogatott.

Többször kopogás nélkül benyitott a szobába, egyszer szeretkeztünk és bejött, végigment a szobán vigyorogva, majd ki. Ekkor nagyon csúnyán lecsesztem, persze el kezdett sírni, és lettem a sggfej. Nagyon jól értett ezekhez a kis hülye manipulációkhoz. Stb.


Kértem a barátomat, hogy beszéljen vele, de jaaaj nem, a hugi csak egyedül van, szegényke, nem akar rosszat.


Aztán egyik nyáron szerveztünk egy külföldi utazást,

ahová kettesben szerettünk volna menni. Örültem nagyon, ez lett volna az első olyan utazásom, amit baráttal, párral csinálok.

Erre pár nappal indulás előtt kiderült, jön a húg is. Amikor látták, hogy elképedek, az édesanya megdorgált, hogy jaj szegény virágszálat még ebből is kihagynánk.

Teljesen kikészültem, főleg, mikor kiderült hogy a csaj hozza a barátnőjét is. Természetesen az egész út horror volt, arról szólt, hogy próbáltak ketten fúrni, igazi tuskó, tenyeres-talpas módon, pl. a kinézett gyönyörű, gótikus templomba nem mentünk be, mert hugi kijelentette, hogy templom minden városban van. :))))

Előbb jöttünk haza, mert elszakadt bennem a cérna és átváltottam szörny-üzemmódba, ami persze gyakori piytergést okozott a lánynál.

Utazás után pár héttel szakítottam a fiúval. Később tudtam meg, hogy a hugi egyik barátnőjével boronálta össze.


Elnézést, hogy ilyen hosszú lett, előre is köszönöm, ha elolvassa valaki.

Ti mit tettetek volna? Kitartóbbnak kellett volna lennem?


Köszi a válaszokat!


2013. jan. 15. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én leléptem volna. A srác nemhogy félénk, de gyökér és papcsu, csak nem anyuci, hanem a kishuga irányítgatja, úgy, ahogy tetszik. Az ilyen életképtelen ember nálam Tajgetosz-pozitív, még ha szeretném is, nem nézném soka, nem bírnék megmaradni mellette. Az anyjuk meg támogatja a hugát, gratula. Vérfertőzéstől kezdve bármit kinéznék ezután belőlük. Jól tetted, hogy leléptél.
2013. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezekután miért kell feltenni ezt a kérdést.A válasz nem egyértelmű? :)
2013. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Csak a fiú annyira el volt keseredve, meg próbálta bizonygatni, hogy változni fognak a dolgok, hogy még mai napig lelkiismeret-furdalásom van.


Ja előbb kellett volna lelépnem, csak bíztam a dolgok alaukálásában.

2013. jan. 15. 13:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már sokkal előbb leléptem volna. De az utazásra már semmiképpen nem mentem volna velük.
2013. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem éltem át, amit te, ezért nem tudom megmondani, hogy túl hamar feladtad-e, vagy már mindent megtettél. Lehet, hogy egyszer még jól be kellett volna olvasni a huginak, hogy szálljon már le rólatok, mert rendes párkapcsolatot akarsz magánszférával. De nem török pálcát feletted, mert tudom, milyen rossz, amikor vki állandóan bele akar szólni az életedbe, és fúr ott, ahol tud. Ha már nem bírtál ott meglenni, akkor a saját lelki egyensúlyod érdekében ez volt a lehető legjobb megoldás. Ne törd magad azon, hogy gyenge voltál... lehet, hogy épp ez volt az erősséged, hogy kiszálltál egy kapcsolatból, ahol később még többet szenvedtél volna... fene tudja. Különben is, egy kapcsolat megromlásának van oka, és ha már nem jó, akkor ritkán lehet tökéletesre visszaácsolni.

Ja, a másik - nem írtad, hogy reagált a srác a szíktás után, ha tudta az okot, akkor mit mondott. Ha nem is nagyon tepert, a hugit védte akkor is, vállat vont stb., akkor nem érdemel meg téged, mert nem áll melléd, és nem is veszi figyelembe a te érzéseidet.

2013. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is otthagytam volna, de előtte meg úgy kikeszítettem volna a lányt, mint soha senki:) ha egyszer mar az én örömömet elcseszte, legyen neki is szar legalább egy kicsit. HP
2013. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Elsírta magát, amikor közöltem, hogy vége. Meg, hogy a szülei nyomása, meg tudja, hogy nehéz természete van a tesójának, de az nem akar rosszat...

2013. jan. 15. 13:40
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, a válaszodat nem láttam, amikor írtam. De az is érdekes, hogy a srác csak a szakításkor mondta, hogy megváltozik majd a dolog, előtte a hugit védte... pl. ha tényleg érdekelte volna a dolog, és nem egy gyáva papucs, akit marionettbábuként lehet mozgatni, akkor megmondta volna a huginak, hogy akkor is bemegyünk a templomba, ha fejreállsz. Vagy amikor látta rajtad külföldön, hogy elszakad a cérna.

És az is egy kérdés, hogy mikor jött össze a hugi barátnőjével... nem sokkal később? Akkor azért mégsem tepert érted annyira...


Na legyen egyébként lelkifurdalásod, ha kiléptél egy mérgező kapcsolatból. Mindenki tegye azt bizonyos határokon belül, ami az ő lelkének jobb.

2013. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

# 8


Na ez igaz!

2013. jan. 15. 13:47
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

8. vagyok: 5. voltam egyébként.


Figyelj, egyébként meg az alapján, amit a szakításról való magyarázkodáskor írtál: sztem nem változott volna semmi. Ha tényleg akart volna változtatni, azt mondta volna, hogy tudom, hogy a húgom milyen akarnok/hisztis/szemét volt, majd elbeszélgetek vele és a helyére teszem. De ehelyett még mindig őt meg a családját védte, mintha nem tehetnének semmiről, pedig de. Legalábbis szerintem.

2013. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!