Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 év körüli férfiaknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év körüli férfiaknál mennyi az az optimális idő, amennyit vártok a szexre?

Figyelt kérdés
Mennyi a minimum, amit vártok és mennyi a maximum, ha komolyan terveztek a lánnyal?
2013. jan. 13. 17:41
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi értelmes válaszokat! Nem arról van szó, hogy mennyire szeret, ha számolgatja a napokat. Szerintem teljesen normális, hogy egy felnőtt férfi vágyik a szexre és, hogy nem vár hónapokat. Nem is várom el, csak kíváncsi voltam mennyi az annyi.
2013. jan. 14. 15:44
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem teljesen normális, hogy egy felnőtt férfi vágyik a szexre és, hogy nem vár hónapokat.2


akkor meg nem tök 8?


Bújj vele ágyba amikor akarsz azt kész. Miért kell a közvélemény segítségét kérni egy ilyen döntéshez?

2013. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
26%
10-es vagyok. Nem nagyon értem miért lettem lepontozva. Szerintem nem túl nagy elvárás, hogy 1 hónapnál tovább ne nagyon várjunk vele. 1 hónap alatt talán csak el tudja dönteni egy felnőtt, 25 éves nő, hogy szeretne-e tőlem többet vagy sem. Ha igen, akkor csak azért hogy ne tűnjön ribancnak nem kell várakoztatni a másikat. Ha 1 hónap alatt nem jutunk el odáig, hogy szexuálisan is felizgassam akkor megette a fene az egészet. Szerintem. Aztán lehet, hogy tévedek.
2013. jan. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Kedves 10- es, teljesen egyet értek veled, nem tőlem kaptad a lepontozást, nem pontoztam le senkit, hiszen a véleményekre voltam kíváncsi, függetlenül attól, hogy az egyezik- e az enyémmel vagy sem.
2013. jan. 14. 18:20
 25/32 anonim ***** válasza:
42%

Egy kis tanmese a lepontozó hölgynek.

Adott egy szórakozóhely, ahol egy férfi dolgozik a pultban. Egy hölgy akinek megtetszik ez a pultos. Elkezdődik a beszélgetés, aztán vége a bulinak, a férfi felkutatja a hölgyet, telefonszám híján más eszközök bevonásával. Randit kér, s kap. Egy egész délutánt áldoznak egymásra a felek. Búcsúzás, telefonszámcsere stb... Még aznap a hölgy telefont ragad, hogy meghívja egy kávéra a pasit. Másnap találkoznak a hölgy lakásán a kávéra. Szintén egy egész délutánon át tartó csevej után egyik sem bírja tovább, a vonzalom győz, megtörténik aminek meg kellett történnie. S azóta is együtt vannak. Tanulság kedves lepontozó?

Választani tudni kell. Ha egy hónap alatt nem képesek annyit beszélgetni mint mi két délután alatt akkor nincs értelme a kapcsolatnak. És a fenti esetekben már alapból úgy indultunk, hogy kapcsolattól számított egy hónap. Tehát ez előtt voltak már randik plusz a kapcsolat egy hónapja, a legjobb esetben is két hónap a megismerkedéstől. Ha ez nem elég akkor semmi.

2013. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
66%

18:22


Te vagy az 1 az 1000ből avagy a kivétel ami erősíti a szabályt!


A maradék 999 meg fel lesz húzva és másnapra a telefonszáma is ki lesz törölve a másik mobiljából!


Jöhet ide és sírható hogy az összes pasi disznó!


Én pasi létemre biztos nem értékelem és nem is fogom értékelni azt a nőt akit 1 hónap alatt meg tudok fektetni! Legyen már tartás és tudjon nemet mondani, akár mekkora is az összhang! az élet nem így megy hogy csettintésre megkap mindent az ember!

2013. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
60%
én meg azt nem tudom tolerálni aki huszonéves felnőtt fejjel a társadalmi elvárások miatt megtartóztatja magát, még akkor is ha mondjuk kedve is lenne hozzá neki is. Nyilván függ attól hogy mennyire gyorsan haladunk, de azért ne szórakozzunk egymással, ha tetszem neki akkor ne túráztasson csak azért mert íratlan szabály, hogy 3 hónapig váratni kell a pasit.
2013. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
50%

Úristen:D


Azért szerintem lássuk be, hogy ez az oldal nem éppen reprezentatív az ilyen kérdésekben...


Én azt mondtam, hogy max. 1 hónapot várok(2. válaszadó vagyok). Ezt inkább úgy mondanám, hogy 1 hónapig vagyok türelmes, és hagyom szó nélkül, aztán pedig nagy beszélgetés következik és hacsak nincs oka rá, akkor kezdek türelmetlen lenni. Barátnőm 3 hónapot váratott, aztán derült ki, hogy szűz volt.


Szerintem 1 hónap kapcsolat után azért megmutatkoznak a dolgok. Másrészről meg szeretném, hogyha kiderülne az is, hogy illünk-e az ágyban egymáshoz. Keresztre lehet feszíteni, de pl nekem nem kell olyan nő, akit nem lehet rávenni az orális szexre, vagy akit néha napján nem lehet jól megb@szni, mert nyavalyog. Ez is fontos. Máskülönben, hogyha szexelünk egyet 3-4 hó elteltével, mire kijönnek az ilyen dolgok, hogy kemény szex, egyes dolgokra való rávezethetőség stb lehet, hogy eltelik 6 hónap. És akkkor gyönyörűen elvesztegetett mindkét fél az életéből fél évet.:D Megérte ugye? Másképp meg 3-4 hónap max lenne. Fiataloknál szerintem 2-3 hónap vesztegetés is fontos.



A másik meg az, hogy nagyon sok ilyen "én csak 3 hónap elteltével adom oda magam" típusú csaj van, akit amúgy előtte havonta megtömögettek a buliban, ha meg épp megvolt neki, akkor cumizott a budiban. Ez meg óriási álszentség. Azok, akik tényleg úgy vannak vele, hogy várnak 3 hónapot, úgy, hogy előtte nem volt qrválkodás a discoba, arra azt mondom, hogy érthető és oké. De basszus, aki előtte már egyéjszakázgatott összevissza? Akkor érezzem magam úgy, hogy én vagyok a "párnak való", a discoban levő meg a "macsó", akinek azonnal szétteszi a lábát? Ha őt kívánta annyira, hogy széttegye a lábát 1 vodkamartini és 1 óra beszélgetés után, akkor miért van az, hogy nekem nem tudja 2 hó után sem? Akkor miért velem van?



De ugye itt minden nő erkölcsös, meg minden férfi megértő, türelmes, hősszerelmes alkat.

2013. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
58%

azt hiszem, hogy ilyen kérdésre soha többet nem válaszolok.

értelmes választ adtam és lepontoztak, mert modern értékeket vallok. ha valaki nem ért egyet, az szóljon hozzá és magyarázza meg egy 25 éves férfinak, hogy miért kell várni hónapokat egy lányra, aki feltehetően már nem szűz, mert alapvetően mindenki hasonló korú párt választ. egy 25 éves nő már nem szűz, mindkét fél be tudj határolni, hogy mit akar a másiktól, ha egy nő nem tudja két-három hét alatt eldönteni, hogy a pasas akibe beleszeretett alkalmas-e egy komolyabb kapcsolatra, akkor az emberiség butulásra van ítélve..

az a nő aki nem tud különbséget tenni, egy komoly fiú és egy szemmel láthtóan is szoknyapecér kurafi között, az szánalmas és jobb, ha tényleg inkább itt pontozza le a válaszadókat, minthogy komoly partnert találjon magának. a nő különben is álszentek, mert rengeteg olyan lánnyal voltam életem során, akiknek kijelentettem, hogy az első randin nem szeretnék lefeküdni velük, mégis rám másztak, pedig még jóképű sem vagyok. az első nő aki rám mászott 10 évig az élettársam volt és mindenkinek azt hazudta, hogy én csábítottam el, pedig pont fordítva történt...nem értem egy ilyen oldalon, ahol senki senkit nem ismer, minek kell álszent kijelentéseket tenni és lepontozni azokat az embereket, akik egy egyszerű kérdésre őszinte választ adnak. ez egy olyan oldal ahol 18 éven felüliek tehetnek fel kérdéseket, mégis s*ggfej tudatlanok kérdezősködnek, akik még írni olvasni sem tudnak helyesen, kérdezni meg pláne nem. És most nem a trollokról van szó, ők legalább poénosra veszik a figurát. a prűd kiscsajoknak meg üzenem, hogy ne sopánkodjnak, ha egy pasi nem hajlandó több ideig várni, mint amennyi reális, mert még alkalmatlanok normális kapcsolatot kialakítani azok a nők akik azt hiszik, hogy attól lesz jó egy kapcsolat, ha hónapokon át szivatják a pasit... én egy ilyen nőnek csak azért udvarolnék hónapokon át, hogy az első szex után lelépjek a francba, hogy a butaságukat romba döntsem és megértsék, hogy teljesen mindegy ki meddig vár és meddig türtőzteti magát, mert az első szexuális együttlét dönti el két ember kapcsolatát. Ha nem jó a szex, teljesen mindegy mennyit udvaroltam és mennyire szeretem a lányt simán lelépek...és akkor én is szemét leszek, mert ez már két hét alatt kiderülhetett volna és nem kellett volna egy darab fatörzsre várnom hónapokat és a lányt is megkímélném, hogy mélyebben kötődjön hozzám, hogy utána hónapokig depressziós legyen a szakítás miatt.

Bocs, hogy nyers vagyok, meg paraszt. :)

2013. jan. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
44%

ezzel én is egyetértek. Előfordulhat, hogy abszolút nem illünk egymáshoz szexuálisan. Sajnos van ilyen. És ez még mindig jobb ha akkor derül ki amikor még csak pislákol valami és nem akkor amikor már nagy a szerelem, mert akkor annak csak szenvedés lesz a vége.

Igen is ha úgy érzi a lány, hogy kivánja a pasit akkor ne húzza az idegeit, hanem ha ő is szeretné akkor tegye meg. Hallottunk nem egy olyat, hogy sok-sok éves kapcsolat lett olyanból is amikor első randi volt szex, meg olyan is volt már amikor fél év járás után az első szexet követően lelépett a pasi.

Ha egy felnőtt nő játssza a megközelithetetlen tinilányt akkor ne csodálkozzon ha azt fogják hinni hogy annyi esze is van.

De csak hogy ne csupán negativkodjak. Nekem is volt hogy sokat kellett várnom, de akkor szépen megbeszéltük a dolgot, és a lány elmondta, hogy tetszem neki, de még nem érzi készen rá magát, pedig ő is huszonéves volt ekkor. Én ezt megértettem és elfogadtam

2013. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!