Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor optimális meg csókolni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor optimális meg csókolni? (még több lent)

Figyelt kérdés
csütörtökön jöttünk össze és nem tudom mennyi idő az ami után meg csókolhatom vagy meg kellene, kicsit félénk vagyok de nagyon szeretem és szeretném meg csókolni de nem akarom elsietni, de be pókhálósodni sem szeretném hagyni a dolgot.! segítsetek légyszíves 16/F

2012. okt. 6. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy össze jöttetek?

Nálam még egy csók se jelenti azt,hogy járunk.

2012. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és ha nem csókoltad, meg akk úgy történt h megbeszéltétek h jártok? :D
2012. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem :) el kezdtük egymást ölelni, úgy járni, és kézen fogva... :)
2012. okt. 6. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
szia,nálunk egy hét járás után jött a csók,de megbeszéltük hogy mikor legyen :)
2012. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi négy óra ismeretség után smároltunk :DD szvl csapj a lecsóba:D ha szeret ő is azt várja hogy csókold meg. :D
2012. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a kettesben vagytok, egyébként jön magától az egész.:)
2012. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!