Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg akart csókolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg akart csókolni?

Figyelt kérdés
Egy srác barátomnak úgy érzem, hogy bejövök. Egyik nap ültünk a gép előtt, és mikor magyarázott nekem, közben nagyon mélyen nézett a szemembe, néha pedig le az ajkaimra, az arcomra, a hajamra. Volt, hogy picit felém dőlt, míg a vállunk össze nem ért néhány másodpercig. Aztán ugyancsak kicsit a vállam irányába dőlve felém fordította a fejét, de így már annyira közel volt az arca, hogy én nem mertem felvenni a szemkontaktust, az volt az érzésem, hogy akkor csók lenne belőle. Szerintetek is ezt akarhatta, vagy én értettem félre?
2012. jún. 1. 15:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Nemertetted felre,leakart nyalni aztan pedig egy jot sexelhettetek is volna.
2012. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
aha
2012. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól tartok igen, meg akart csókolni.
2012. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

igen.

Te miért nem csókoltad meg? Biztos nagy kő esett volna le a szívéről... :D

2012. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mert nyuszi vagyok :(

Pedig utána tetőtől talpig végigmért kétszer is... de addigra már mindegy volt. Hogyan "jelezzek" neki legközelebb?

2012. jún. 1. 19:43
 6/19 Ájron ***** válasza:
100%
Ez nagyon romantikus. :-D Am tuti hogy meg akart csókolni. ha legközelebb hasonló helyzet adódik, és te is szeretnél tőle valamit, akkor kezdeményezz te. Ez tényleg nagyon betyár sztori. :-D Nagyon szép
2012. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kösz a bíztatást :) most már persze bánom, hogy nem bírtam a szemébe nézni, mert nagyon intenzív pillanatok voltak :D
2012. jún. 1. 20:44
 8/19 Ájron ***** válasza:
100%
ha összejön valami írd meg. :-D
2012. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
hajrá hajrá :))
2012. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
biztos a csók :) hajrá :D
2012. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!