Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férfiaknál elfogadott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiaknál elfogadott, akkor a nőknél miért nem?

Figyelt kérdés

Múltkor beszélgettem néhány férfi ismerősömmel, akik nemrég léptek ki a kapcsolatukból, de már van valakijük. A volt párjuknak nincs.


A legtöbb ember szerint elfogadott, hogy a férfiak szakítás után keresnek mást, mert úgy könnyebb nekik túl tenniük magukat, mert hát ugye ők próbálják erősnek mutatni magukat a külvilág felé, nem mutatnak gyengeséget ( a nőkkel szemben).


De ha ugyanezt a nő csinálja, azt már nem fogadják el, ellenzik, mert hát "ilyen gyorsan keresett mást, úristen"


És ilyenkor előjön a nőkben az a kérdés, hogy "oké, szakítottunk, de ennyire nem voltam neki fontos, hogy aznonnal mást keresett ?"


Miért elfogadottabb a férfiaknál ez?


19 L


2012. nov. 16. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség,nem igy van.Ha vége van,onnantól semmi közötök egymáshoz,mindenki azt csinál és akkor,és azzal,akivel akarja.Hogy ki mit szól hozzá,az meg kit érdekel!
2012. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ez msot kb oylan kérdés mint az hogy miért aza menő férfiaknál aki sok nőt megdug, míg csajoknál meg fordítva hogy ribi aki sok pasibal összefekszik.

Aza kulcs a legjobb emelyik mindne lakatot nyit, de az a lakat sz*r amelyiket mindne kulcs kinyit....

2012. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam ilyen megkülönböztetéssel.
2012. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én már találkoztam jónéhánnyal.
2012. nov. 16. 18:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam ilyen megkülönböztetést. Sokan rosszra gondolnak, ha valakit szakítás után nem sokkal már mással látnak, de nem csak akkor, ha nő az illető.

Amikor a volt barátommal szakítottunk, már régen megromlott a kapcsolatunk, sokáig próbáltuk megmenteni, de nem sikerült, igazából már jó ideje eltávolodtunk. Aztán szakítás után pár héttel egy régi ismerősöm randira hívott és én elfogadtam, hamarosan össze is jöttünk. A volt páromnak meg még utána sokáig nem volt senkije.

Nem hallottam semmi olyan véleményt, hogy ez esetleg fordítva elfogadott lenne, de ha hallottam volna sem érdekel.

2012. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sok a beteg férfi ismerősöd, akik szerint ez elfogadott!
2012. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nemrég olvastam egy cikket, abban is ugyanezt írták, hogy a férfiaknál "elfogadottabb"..
2012. nov. 16. 19:29
 8/9 anonim ***** válasza:
hová tűnt a válaszom?
2012. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor én mutáns vagyok - mert férfinak mondom magam - de elítélem ezt a hozzáállást!
2012. nov. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!