Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 év körüli férfiaknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év körüli férfiaknál mennyi az az optimális idő, amennyit vártok a szexre?

Figyelt kérdés
Mennyi a minimum, amit vártok és mennyi a maximum, ha komolyan terveztek a lánnyal?
2013. jan. 13. 17:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
35%
Ahogy az utolsó mondja...
2013. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
65%

Ilyen "egy hónap" típusú férfival sem jönnék össze.

Egy hónap alatt szerintem kizárt egy kellő bizalmi és ismereti kapcsolat.Miért dobjam oda magam egy férfinak, akivel lehet nem is igazán illünk össze és lehet jó nagy csalódás ér, én meg teljesen odaadtam magam...

23l

2013. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
41%

Ajaj. Teljesen odaadtad magad. Mert neked teljesen egy kínszenvedés a szex. Csak azért csinálod, hogy a férfinek jó legyen. Mert egy nőnek a szex csak egy szükséges rossz ugyebár, és küzdjön a férfi a punciért.

Utálom az ilyen álszent pics@kat.

2013. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
70%
Attól hogy jó miért kéne odadobnom magam egy alig ismert személynek?A bizalmat igen is ki kell érdemelni.A mocskolódásod téged minősít.
2013. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
35%
Odadobnod magad? Miért? Mi vagy te? Csont? Vagy jutalom falatka? Ennyit az egyen rangú partnerekről. Már innen látszik többnek képzeled magad, mint a partnered.
2013. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván hasonló értékrendű társat keresek,nem a partneremnél tartom többre magam, hanem az egy hónapos ismeretség utáni lefekvésnél.
2013. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
37%
Mert a szex az rossz rossz csúnya dolog, az ördög műve.
2013. jan. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem egy érett 25 éves lány már tudja, hogy 2-3 hét amit egy 25 éves pasi optimális esetben még elvisel.

Aki lepontozta a legtöbb hozzászólót azt csak sajnálni tudom. Nem látják reálisan a helyzetet.

2013. jan. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
89%

Nincs ilyen időkorlát nálam.

Nem minden férfi számára csak valami felesleges rossz, ameddig udvarol egy lánynak, vagy jár vele. Valakinek az érzelmek többet jelentenek, mint holmi kényszeres dolgot a d*gás előtt.

Lehet lepontozni.

2013. jan. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
58%

újabb fogyatékos kérdés.



Látszik mennyire szerethet az a pasi téged, aki számolgatja a napokat hogy mikor dughat már meg végre!

2013. jan. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!