Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Blokkolok, véleményt kérek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blokkolok, véleményt kérek, nézz be! Jó?

Figyelt kérdés

Visszanézegettem a korábbi kérdéseket a szőr és a pocak témában! Megítélésem szerint a csupasz pasit az szereti, akinek még egy nő hiányzik a kapcsolatából, vagy 14 év körüli, és nem látott még rendes férfitestet.

Pocak... Sok férfi 22-30 éves korára hasat növeszt, ami esetleg előrébb ugrik, mint a mell vonala. Akkor az már sokak szerint csúnya...

Személy szerint előnyben részesítem a teltebb hölgyeket, mert ők nem egy selyemfiút akarnak maguk mellé, hanem férfit, amihez biza gyakran szőr, és pocak is társul.

Nem elég egy kapcsolatba egy nő? Miért kell, hogy a pasi is mindenhol borotválja magát? Elsődleges nemi jelleg a szőrzet erőteljesebb növekedése, akiknél ez elmarad, azoknak a tesztoszterin-szint is alacsonyabb, azaz vékonyabb a hangjuk, nincs olyan kemény, hosszútávú erekciójuk, és a nemzőképességük is alacsonyabb, az izmokról nem is beszélve.

Beszélgettem teltebb nőkkel, és sokkal szimpatikusabbak, mint a vékony, de sokkal hülyébb társaik.

Most ekkora gond, ha egy férfi tényleg férfi? Ergo szőrös a mellkasa, hasa, keze-lába, esetleg hátsója, és a pénisz környéke?


2009. aug. 29. 02:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 10:22

Őőőő... Figyelj, kezdjük ott, hogy a nőktől senki nem várja el a XXI sz-ban, mindig ti vártátok el magatoktól. Ahogy most is így van, senki nem a párjának csinosítja magát, áll a tükör előtt másfél órát naponta, ha készül valahová. Szóval ezt a csinosítás dolgot a nőkre kend, mert ti találtátok ezt ki.

Ki beszélt kövérségről? Neem, egy kövér pasi csúnya, és egészségtelen. Én sem nevezem magam daginak, 175 cm, 75 kg vagyok, és nem hájas, izmos karom van, szép mellizmaim, széles vállam, izmos hátam, viszont hasam nőtt... Bizonyára azért, mert szeretek enni:)

A hónaljam csupasz, és a péniszem környékén is fazonírozott... Én nem említettem olyat, hogy "természetes szőrzet", csak annyit, hogy van ott is szőr.

"okosak jó munkával."- Itt megint tévedsz, a férfiak épphogy nem szeretik, sőt! Ne legyen hülye, de az alap műveltsége viszont legyen meg. De az, hogy jobb munkája legyen, mint nekem, ergo többet keressen, mint én, azt egyenesen visszataszítónak tartom, zavarna, és kérdéses lenne, hogy ki hordja a nadrágot!

2009. aug. 29. 21:16
 12/14 anonim válasza:
Én az igazi férfiakra bukom, ergo: izmok, szőr (bárhol!) természetes (tehát véletlenül se kocka alakú :)) has. Sőt, ha pocak, az még jobban tetszik, mondhatni ez a gyengém. Mikor megismertem a párom, még nem hasonlított annyira az ideálhoz, mint jelenleg. Nem volt szakálla és kerekedő pocakja sem, csak picike, pólóban láthatalan úszógumedli. Mára sűrű, sötét szakálla lett, mérhetetlenül jól áll neki. Nem kényszerítettem hónaljgyantára, de még a dereka táján növő szőrpamacsot se tettem szóvá. Az én lábam szőrössebb lenne az övénél, ha nem szedném le :)))tehát ilyen téren még gyengén teljesít :)) na de viccet félre, komolyan, jó az, ha szőrös, nem mű a pasas! A pocakról annyit,hogy nemrég szültem, szolidaritásból velem növesztette ő is :)) 6 hónapos terhesen még nem köröztem le. De itt megállt ő is, szerencsére izmos és jókötésű maradt, és még nagyobb szerencsémre a pocakot nem tudja és nem is akarja ledolgozni :P Néha elkezdi, hogy "jaj mekkora belem van" főleg mióta 50 kiló vagyok vasággyal, hozzám méri magát és hiúzik. De igyekszem végre belénevelni a tökéletességre való törekvés ellentétét és rávezetni, hogy vajon miért egyre jobb a szex... :))))
2009. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 14:20

Köszönöm a hozzászólást, és hogy pozitívan ítéled meg a férfilétet...:)

Hogy találtad meg ezt a kérdést? Jó rég nem válaszoltak már rá...:(

2009. okt. 22. 15:50
 14/14 anonim válasza:
rákerestem, mert feltettem én is egy témába vágó kérdést. .)
2009. okt. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!