Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Blokkolok, véleményt kérek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blokkolok, véleményt kérek, nézz be! Jó?

Figyelt kérdés

Visszanézegettem a korábbi kérdéseket a szőr és a pocak témában! Megítélésem szerint a csupasz pasit az szereti, akinek még egy nő hiányzik a kapcsolatából, vagy 14 év körüli, és nem látott még rendes férfitestet.

Pocak... Sok férfi 22-30 éves korára hasat növeszt, ami esetleg előrébb ugrik, mint a mell vonala. Akkor az már sokak szerint csúnya...

Személy szerint előnyben részesítem a teltebb hölgyeket, mert ők nem egy selyemfiút akarnak maguk mellé, hanem férfit, amihez biza gyakran szőr, és pocak is társul.

Nem elég egy kapcsolatba egy nő? Miért kell, hogy a pasi is mindenhol borotválja magát? Elsődleges nemi jelleg a szőrzet erőteljesebb növekedése, akiknél ez elmarad, azoknak a tesztoszterin-szint is alacsonyabb, azaz vékonyabb a hangjuk, nincs olyan kemény, hosszútávú erekciójuk, és a nemzőképességük is alacsonyabb, az izmokról nem is beszélve.

Beszélgettem teltebb nőkkel, és sokkal szimpatikusabbak, mint a vékony, de sokkal hülyébb társaik.

Most ekkora gond, ha egy férfi tényleg férfi? Ergo szőrös a mellkasa, hasa, keze-lába, esetleg hátsója, és a pénisz környéke?


2009. aug. 29. 02:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Manapság egyre inkább divatosak a vékony, filigrán, feminin fiúk. Nézz szét egy női magazinban, hogy milyen fotókat publikálnak a közönség felé. Én személy szerint veled értek egyet, nem tudnék elképzelni magam mellett egy kicsi, védtelen csupasz csigát. :) A férfi nekem is akkor férfi, ha szőrös akár keze-lába, hasa, mellkasa, de a hátsóján is természetes (szerintem). Egyébként ezúton is kikérem magamnak a vékony nőket elítélő megnyilvánulásodat, én is vékony lány vagyok, és kérlek ne alkat alapján alkoss véleményt! :D Teszem hozzá, nem sértődtem meg! :D 27/L (egy alacsony, és kellő helyeken szőrös pasi párja!) :D
2009. aug. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem,hogy nem alkat kérdése a dolog.Bár nekem nem "pockos" a barátom,de nem borotválja magát sehol,és én így szeretem.A nők kb. 80%-a szerintem ezzel így van,csak te találkozol nem megfelelő hölgyekkel.Persze mindenkinek vannak saját elvárásai a másikkal szemben,de eleve úgy választunk párt,hogy elfogadjuk úgy,ahogy van.Szóval ha egy nő nem szereti a pocakos pasit,eleve nem jön vele össze,vagy ha szőrös,akkor sem.
2009. aug. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kérdező,nagyon egyetértek veled.
2009. aug. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1.Válaszoló:

Elnézést kérek, eszem ágában sem volt általánosítani, én a vékony hülyékről beszéltem, nem a vékony eszesről, evidens, hogy nincs mit kikérni magadnak.:D

Egyébként igazad van a hozzászólásod első részével, de kérdem én, hogy miért jó az egy nőnek, ha esetleg meg kell őt védeni, a kanja gyorsabban fut el a helyszínről, minthogy a támadó megszólaljon?:) Egy ilyen kis vasalódeszka hogy fog akárhová határozottan, férfihoz méltóan kiállni?


2.Válaszoló: Úgy kezdtem a kérdés magyarázatát, hogy: "Visszanézegettem a korábbi kérdéseket a szőr és a pocak témában!"- Én erre alapoztam...:) De amúgy lehet benne valami, mert élőben sem különb a helyzet.:)


3.Válaszoló: Köszönöm szépen az egyetértést, jó látni, hogy hozzám hasonlóan látják így a helyzetet (vonatkozik az első hozzászólóra is...:)


Mellesleg 23 éves vagyok:)

2009. aug. 29. 06:48
 5/14 anonim ***** válasza:

Az én párom is pocakos, holott a férfiideálom egy kockahasú, izmos, és a mellkasán+ hátán csupasz pasi (meg persze az arca...meg a hónalj).

Amíg valaki csak a külsőségeket nézi, nem lesz tartós kapcsolata. (Persze nekem azért sokat számított ismerkedésnél, pl. strandos hogy egy pasinak szőrös a hónalja, meg a háta vagy nem.)

Én nem várom el tőle, hogy a péniszénél levő szőrt borotválja..őt zavarja ha szőrös, és a saját akarata, hogy azt csupaszon tartsa. De én így is szeretem!

Valószínűleg sok "buta libának" a média tömi bele a fejébe, hogy csak akkor pasi a pasi ha kockahasú, mindenhol csupasz stb. (Mert ugye nemcsak a magazinokban, hanem a tv-ben is így látjuk a férfiakat (nőiesnek).


18/L (mellesleg én is vékonyka vagyok :):))

2009. aug. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

22 éves elég vékony,szőkehajú,kinézetre plázábaillő lány vagyok,akinek müszakis diplomája lesz hamarosan (sejteti,h nem vagyok agyilag is szöke)

páromnak igenis van pocakja (finoman főzők:D),de ennek ellenére elvárom hogy alul és a honapján szörtelen legyen teljesen...de ettől még nem lesz selyemfiú...

2009. aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A mai genetikai hulladék srácoktól engem is kiráz a hideg. És ez enm ápoltság kérdése, mint azt oly sokan állítják...

AZ előttem válaszolóval értek egyet: az én párom családi vonásként sok szőrt hozott magával:D, de azért enm bánom ha a hónalját meg az alsóbb részein megzabolázza a burjánzást:D

Ja, és van pocak is:D


Mondjuk én a gilisztákat am se tartom férfinak....


20/L

2009. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Végre valaki!

Nagyon egyetértek.:)


16/L

2009. aug. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Én nem teljesen értek egyet a kérdezővel...

A XXI században a nőktől is elvárják,hogy mindenhol szőrtelen és bomba alakúak legyenek (nem feltétlen a piszkafákra gondolok) emellett jó szakácsok, istennők az ágyban és okosak jó munkával.


Egy ilyen nő alap,hogy nem egy mindenhol szőrős, fiatal korára már elhízott férfit akar. Jah mert az isten szőrősnek teremtette...az egy dolog, de a pocak gáz ilyen fiatalon mindenkinél, egészségtelen és igénytelen.

A fiúknak a sport alap.


20/L,162 cm-49 kg, divatosan öltöző, barna hajú, műszaki szakra járó

barátja: 21/F, 180 cm-70 kg, átlagosan öltöző, sportoló/edző, műszaki szakra járó + cép hasizom hmmm, no hónaljszőr,trimmelt lenti szőr

2009. aug. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én a 10.22-essel értek teljesen egyet!!!! Ha a nőktől is elvárják h ne legyen szőrük bizonyos helyeken, akkor a férfiak is megtehetnek ugyanennyit simán! Na jó nem a teljes szőrtelenítésre gondolok, hanem pl hónalj, odalent, esetleg mellkas! Az én barátom szőrteleníti magát ezeken a helyeken és abszolut nem egy csupasz csiga - 26 éves és kicsi poci is van! 24/L
2009. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!