Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg próbáljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg próbáljam harmadjára, vagy tényleg hadjam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik nekem 2x is beszéltem vele, ahogy észre, vettem én is bejövök neki. Mivel állandóan szemezik velem, és mosolyog. De mind a 2 alakalomkor vissza utasított, de még ennek ellenére is rám mosolyog és szemezik is velem.


Lehet, hogy hagynom kéne, én úgy gondolom, hogy ha tényleg nem akarna semmit, akkor nem engem bámulna egésznap, mivel szünetekben is mindig úgy áll, hogy lássuk egymást, és kétlem hogy vétlen. Esetleg még az meglehet, hogy nem tudja, mit akar. Mivel elégé csendes és visszahúzódó lány.



2013. jan. 12. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg harmadjára ha nem nagy lelki megpróbáltatás még egyszer megtenni. Ha most sem, repülj rá másik pipire és talán akkor akar majd a mostani rád szállni.
2013. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem igen, próbáld meg még egyszer feltenni ezt a kérdést.
2013. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy is hétfőn fogom látni. Végülis veszteni valóm nincs.
2013. jan. 12. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne csak harmadjára, akár 4x vagy 5x akár 6x is. Arra azért figyelj hogy ne legyél erőszakos, de amíg látod hogy tétovázik addig van remény.
2013. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem is hasonló a helyzet. Szerintem próbáld meg de ne most még kicsit közeledj hozzá. Hívd el randira vagy kísérd haza meg ilyenek aztán ha látod h te is tetszel neki akkor próbáld meg nekem bejött:))
2013. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!