Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex. Next? Harmadjára sikerülne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex. Next? Harmadjára sikerülne?

Figyelt kérdés
Egy pasival 2x 'jártunk'. Egyszer 3hétig, akkor totál bele voltam zúgva ő meg megcsalt így szakítottam vele. Rá fél évre újra elkezdtünk dumálni, mindent átbeszéltünk a múlttal kapcsolatba és jól elvoltunk. Ő azt mondta, hogy komoly kapcsolatot akar és szivesen megpróbálná velem.. ezután az egyik tali egy csókkal végződött és nagyon boldogok voltunk. Sajnos csak egy hetes álom volt utána én estem bele abba a hibába, hogy megcsaltam.. ezután nyílván külön váltak útjaink. Azóta sokat gondolok rá, sokat szemezünk és most újra elkezdtünk dumálni. Bár régebben azt mondta, hogy ha ő egyszer elveszti a bizalmát akkor onnantól nincs tovább esélye a csajnak de én elgondolkodtam azon, hogy szivesen megpróbálnám vele végre normálisan.. Vagy harmadjára újra kezdeni hülyeség lenne, ha az első kettő ilyen borzalmasan végződött?
2012. dec. 23. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
próba cseresznye:)
2012. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most az jön, hogy mindketten megcsaljátok egymást egyszerre.
2012. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!