Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes harmadjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes harmadjára belevágni?

Figyelt kérdés

16 éves voltam, ő 20. elsők voltunk egymásnak. 2 és fél évig voltunk együtt. a kapcsolat felénél kezdtem azt érezni, hogy ő nem annyira szeret, elhanyagol. utólag azt hiszem túlságosan rátapadtam, és semmi magánéletünk nem volt, mindig megfelelni akartam neki. majd szakítottunk, fél év után újra összejöttünk. a dolgok viszont nem változtak, fájdalmasan ismét vége lett. ez volt fél éve.


kb 1 hónapja megint beszélünk, néha összefutunk, vagy chaten. órákig tudunk egymással beszélgetni őszintén, dac nélkül. ő keresett meg 1 hónapja azzal, hogy elolvasott egy könyvet, ami nagyon mély nyomot hagyott benne. a szeretetről szólt. azt mondta, hogy rájött, hogy miért nem éreztem, hogy szeret, és hogy ő miért nem érezte, hogy én szerettem. rájött, hogy közös kis erőfeszítésekkel csodálatos kapcsolatot lehet kialakítani. konkrétan nem mondta, hogy legyünk együtt, de én úgy érzem, hogy csak idő kérdése. engem is felkavart a dolog. azt hiszem, mindketten sokat változtunk különféle dolgok miatt. én pl elmentem fősulira, megkomolyodtam, önállóbb lettem, nem vagyok már oylan hisztis mint régen. ő elment dolgozni, kezdi megismerni magát, személyiségfejlesztéssel foglalkozik. tehát én hajlok rá, hogy mégegyszer megpróbáljuk. nem volt régen olyan sok konfliktusunk, csak nem tudtuk kimutatni a szeretet kellőképpen. nem voltunk egymás lelkitársai, úgy érzem nem voltunk hozzá elég érettek.

szerintetek? ilyen változásokkal érdemes újrakezdeni?


2012. ápr. 16. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz? Sztem abszolút érdemes,s mivel vmilyen úton,módon mindig összegabalyít a sors titeket biztosan ennek így kell lennie,mert ahogy látom ragaszkodtok mind2en egymáshoz.
2012. ápr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki két pofonból se képes tanulni. Az ilyen megérdemli a harmadikat is.
2012. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is rengetegszer újrakezdtük mert minket is ismét összehozott a sors exemmel, pedig 3 év van mögöttük és sűrűn kibékültünk szakítások után. Mi lett a vége? Lelépett egy másik nővel közös gyermekünket meg egyedül nevelem. Ennyit az újrakezdésekről!! Tapasztalat! Bárki bármit mond, kutyából nem lesz szalonna. 27/N
2012. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
K*rvára felesleges.
2012. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
felesleges, akivel szakítottam, már nincs hozzá gusztosom 21L
2012. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minden eset más és más! Mi például szeretjük egymást, de sokszor nem tudunk egy-egy vitán felülemelkedni, ezért van olykor kis szünet. Ha fejlődőképesek vagyunk, akkor mindenképp érdemes újra megpróbálni.
2013. aug. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!