Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erdemes kuzdeni erte vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes kuzdeni erte vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel mar egy joideje joba vagyok, sokmindent meg tudok vala beszelni meg minden, de tetszik es miota jobban megismertem hat elkezdtem erezni iranta valamit. Egy bulin ugy jottek ossze a dolgok hogy csokoloztunk es utana meg mar nem ugyanugy beszeltunk mint baratok ami ertheto is. Kerdesemre valaszolva elmondta hogy nem igazan vagyok az esete de az akivel csokolozik az bizonyos szinten tetszik neki de nem tudzotan. Viszont azutan meg talalkoztunk beszeltunk de valahogy nem jott le nekem mikor kellet volna lepjek. Ez igy ment egy ideig aztan kijelentette, hogy bar gondolt ram de nem szeretne semmit de a baratsag meg mehet. Ez a dolog elgondolkodtatott de valjuk be fajt! Mivel elegge hat megkedveltem. Nem vagyok kepes csak baratkent tekinteni ra, kell nekem! Nem tudom erdemes e kuzdenem erte, van e vajon esej ra, hogy idovel lehet e koztunk valami.

2012. ápr. 11. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Ha elsőre nincs meg a szikra, akkor értelmetlen az egész, és itt bizony nincs meg, mivel ő maga mondta, h nem vagy az esete.
2012. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt igy gondoltam en is, de annyira bonyolult egy ember, regen azt mondta h soha sem lesz semmi kozunk egymashoz megis ossze jott a bulin es egy ideig meg ugy bex mintha lehetne valami.... aztan ez!
2012. ápr. 16. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!