Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Legyek még türelemmel, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problem!!! kérdése:

Legyek még türelemmel, vagy probáljam meg hát ha megnyílik nekem?! :O

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együt a barátnőmmel, és szeretném meglepni egy romantikus estével.(rózsa-rózsaszirmok,gyertya,zene,pezsgő)

szeretnék végre összebujni vele, de sajnos rossz élményei vannak a szexel kapcsolatosan.



#szex #szerelem #romantika #őárkapcsoalt
2012. nov. 14. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Még fiatal a kapcsolat, szerintem ne erőltesd! Szervezz romantikus estéket, ahol össze tudtok bújni, de ne akarj többet! Ha igazán szereted, akkor vársz rá! Mondd meg neki is egy ilyen estén, hogy semmire nem akarod kényszeríteni, csak szeretnél vele összebújni (de nem tapizni, meg ilyenek). Egy idő után biztosan megnyílik majd.
2012. nov. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy még fiatal a kapcsolat...De az előző kapcsolatomnál már a 3. naő volt minden.Igaz az csak 1 hónapig tartot , mert túl könnyen adta magát az illető.Az a helyzet hoyg szóktunk beszélgetni a szexről, és tudom hoyg ő is akarja. Csak agyszerűen fél mert rossz tapasztalatai vannak és fél hoyg éna lesz.^^ És ez mondhatni tetszik ^^
2012. nov. 15. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!