Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan próbáljam ki, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljam ki, milyen egy boldog párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eléggé lezser laza vagyok...Általában minden úgy jó ahogy van, meg vagyok elégedve az életemmel. Haláli nyugalom jellemez. Randizni nem szoktam, direktbe nem keresek társat, semmi ilyen netes szrságon nem vagyok fönn. Megvagyok egyedül is, de néha azér sóhajtok egy nagyot, hogy azért kipróbálnám milyen egy boldog párkapcsolat. Rosszul sikerült kapcsolatom volt már, egy évig duzzogtam is utána, de tanultam belőle. Most már bele kéne vágni valamibe, csak az a baj velem, hogy hiába vagyok jóképű, nagyon nehézkes, lusta és lassú vagyok, mint minden tipikus budai fiú , el voltam lókényeztetve. Ezért ez a minden mind1flegmaleszaroméletuntság style. Ebből kéne kilábalni.

2012. dec. 17. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor te már meg is válaszoltad:

"Megvagyok egyedül is, de néha azér sóhajtok egy nagyot, hogy azért kipróbálnám milyen egy boldog párkapcsolat."


Ez a megvagyok egyedül is és flegma hozzáállás nem segít. Kezdj el érdeklődni a másik nem iránt. Kezdj el beszélgetni olyan emberekkel, akik bejönnek neked. Kérdezd őket és légy nyitott arra, amit hallasz. Ettől még maradhatsz tök laza és nyugis. Még jól is jön neked. Ha elkezdesz társalogni, rájössz, hogy megtetted az első lépést.

2012. dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Alapvetően az a para, h nagyon nehezen veszem rá magam bármire is. Az én esetemben, nagyon nagy erőfeszítés egy lányt randira hívni, és nem visszautasítástól való félelem miatt(nálam ilyen nincs), hanem a saját egetrengető lustaságom és unmotivációm miatt.


2 lányt ismerek aki tetszik, mind2 foglalt. -_-

2012. dec. 17. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!