Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 5 év után vége a kapcsolatomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év után vége a kapcsolatomnak?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a párommal, nagyon fiatalok vagyunk (19, 20 évesek)Az utóbbi időben rengeteget veszekszünk, bár szerintem ez amiatt is van hogy mindketten sokat dolgozunk, csak késő este találkozunk és tudunk együtt lenni. Mostanában azt érzem hogy zárkózott, nem mondja el hogy mi bántja ( és biztosan bántja valami, ezt ő is bevallja, de nem mondja el hogy mi) ha rákérdezek ingerülten azt mondja hogy ne faggassam, majd egyszer elmondja... Már azt sem kérdezhetem meg tőle hogy milyen napja volt, mert azt is faggatásnak veszi, és nem mesél semmit..Ha hazaér megvacsorázik, és gépezik.. nem igazán törődik velem. nagyon el vagyok keseredve, folyton azon gondolkozom hogy hogy kerülhetnék közelebb a páromhoz (milyen hülyén hangzik..) Már az is eszembejut hogy biztos van valaki más.. (és úgy érzem hogy elég gáz a helyzet ha már ilyenek is az eszembe jutnak..) Beszéltem már vele, sokszor, hogy ezeken változatni kéne, de úgy érzem hogy ilyenkor csak "túl akar esni a prédikációmon" pedig én nem ezt akarom.. hanem normálisan megbeszélni, de ha én elmondom a saját "részemet" ő csendben van és csak bólogat, pedig látom hogy tök mást gondol.. MIT TEGYEK??? szeretem őt! :(

2012. dec. 17. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2012. dec. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg vége...

Ha már a megbeszélés se segít, akkor mondd meg neki, hogy te próbálkoztál javítani, beszélgetni, de ő rád sem hederít, így szakítasz vele.

Aztán vagy észbe kap, vagy beleegyezik.

2012. dec. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ettől még nem kell, vége legyen egy kapcsolatnak, de muszáj mindkettőtöknek átértékelni a dolgokat, és kompromisszumra jutni. Le kell ülni, totál tiszta vizet önteni a pohárba és elmondani, hogy ha így megy tovább, akkor sajnos nem megy tovább.
2012. dec. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon úgy néz, hogy ő nem szeretné már ezt folytatni csak nem tudja hogyan zárja le magában. Biztos szeret még téged de már nem látja a közös jövőtöket és szabadulni akar csak nem tudja hogyan csinálja, ezért a titkolózás meg az időkérés.

Az is lehet, hogy már valaki mással is együtt volt de ez nem változtat semmin, ennek így is, úgy is vége.

2012. dec. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Légy egy kis türelemmel, hát ha el mondja. Az emberek úgy sem tudják sokáig a lelkükben tartani titkukat. Ne erőltesd mert annál rosszabb. Ülj le vele és beszéld meg vele hogy veled akar-e maradni.
2012. dec. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy el tudnám-e őt engedni.. azt érzem hogy ezektől függetlenül ő a másik felem, és úgy vágyom rá hogy szeressen, hogy érezzem hogy ő is így érez. mindent megadnék érte, csak már fogytán az erőm..
2012. dec. 17. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!