Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnő+ex pasi féltékenység?

Figyelt kérdés

tegnap találkoztunk a volt barátommal akivel 2 éve vége lassan, de azóta többször is volt hogy majdnem össze jöttünk, ritkán beszélünk mostanába ezért megbeszéltünk egy talit ahova jött a haverja is és az én legjobb barátnőm is.. jó volt de én olyan féltékeny voltam mint még soha:S szóval a src velem is hülyésekedett,ölelgetett de ugyanezeket csinálta a barátnőmmel is de vele még többet is foglalkozott:S meg utána filmeztünk is, igaz én feküdtem melette de ha a bnöm mondott vmit akkor azt mindig egyszerre helyeselte, velem meg szinte semmi, csak lökködtük egymást.. és ugy vettem észre mintha mindketten bejöttünk volna neki.. de a barátnőm meg eléggé tette ott a fejét elötte:S meg utána egyszerre rá írt a srácra, kérdezte hogy engem zavarna-e meg h nekem tetszik-e még a srác de azt mondtam hogy nem.. pedig közbe nagyon:SS de nemtom hogy mondjam, közéjük meg nem akarok állni de ígymeg nekem nagyon sz.r. mert mintha vissza jötek vna az érzések tegnap:S

'16/L



2013. jan. 12. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:
meg kellett volna mondanod a barátnődnek hogy igenis tetszik még.. konkrétan elintézted hogy a barátnőd és az expasid rengeteget beszéljenek.. ha elmondtad volna hogy kell neked még a srác, a csaj nem írt volna rá..
2013. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!