Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit vennétek fel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit vennétek fel egy randira? és milyenre sminkelnétek ki magatokat?

Figyelt kérdés
nem legelső alkalomkor, hanem a párotokkal mentek el egy kajáldába :) ha tussal kihúzom a szememet, az sok? lehet hülyén hangzik, mert már 7 hónapja együtt vagyunk, csak sosem használok tust :D
2013. jan. 11. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
akkor miért pont most kezd el? Sima smink kényelmes cucc és kész. 7 hónapja vagytok együtt,akkor nem hiszem hogy annyira ki kéne öltöznöd,hogy lenyűgözd...,de ahogy érzed! :)
2013. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

7 hónapja csak randiztok? Most vagy nagyon fiatalok vagytok, vagy nagyon türelmes a pasid. :D


Kérdésedre válaszolva, add magad. Ha nem sminkelsz tussal, akkor felesleges. Én alapból szeretem az erősebb sminket, így azt preferálom mindenhova.

2013. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Én meg soha sem sminkeltem magamat, feleslegesnek tartom azt, hogy összekenjem az arcomat, nemhogy ilyesmikre költsek. Mi több, csodával határos módon nőnek tudom érezni magamat minden pacsmacs nélkül is. Ha 7 hónapja együtt vagytok, akkor pedig nem értem milyen randiról beszélünk. Mondjuk normálisan (átlagosan) öltöznék fel ha a barátommal találkozok, elvileg azért van velem, mert szeret, minek ehhez még plusszban kiöltözködni?
2013. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%

Amúgy amit a második mond, hogy 7 hónapja randiztok, nah. Hát több mint fél éve együtt vagytok öhhm ezt én nem nevezném randinak. Ki ruccantok valahova, elmentek akármi.


Vegyél az alakomhoz illő öltözetet, vagy ami neked tetszik, amiben szexinek érzed magad, amilyen kedved van, a smink meg szintén.

2013. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Az én értelmezésemben meg a kiruccanás is randi, szóval nem értem, minek kötekedtek :D

Én nem nagyon csípném ki magam. Mármint nem jobban, mint szoktam. 7 hónapja együtt vagyunk, ismer, én meg magam miatt vagyok nő, nem az ő kedvéért. Ha ki is sminkelem magam, nem miatta csinálom, neki teljesen mindegy, milyen kenőce van a fejemen.

2013. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

akik azt mondják, hogy 'ha már együtt vagytok nem kell kiöltözni, lenyűgözni a pasit' azok ne csodálkozzanak ha majd elhagyja őket a pasijuk mert slamposak lettek stb... :)


ha kajálda tehát meki, egy gyrosos vagy stb akkor nem értem minek a kérdés? mi ezt nem tervezzük meg, de akkor is természetesen öltözz fel normálisan, nézz ki jól.

ha viszont étterembe mentek ami már kis tervezést igényel akkor egy jobb ruha, kis (vagy több, amennyit akarsz) smink, stb.

2013. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Hány éves vagy?


A tus egyáltalán nem számít soknak smink terén szerintem.

Nem is értem miért kell ezen gondolkodni :D

Ha csak attól félsz, a barátodnak biztos tetszeni fog de ne sértődj meg ha észre se veszi :D mindenestre ellenére biztos nem lesz...


Én amúgy az ilyen "randikra", igyekszem csinosan öltözni, tehát magassarkú, szoknya, szép felső. Pl. egy szebb magassarkú csizmát egy vastagabb harisnyával, meg egy hosszított blézer, pulcsival. Smink terén meg ált. alapozó, rózsaszín szájfény v rúzs, szempillaspirál, füstös szemek.. v ami épp eszembe jut

2013. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én randikon kívül se vagyok slampos, még jó, így nem kell attól tartanom, hogy életem párja azért hagy el, mert nem ingerlem vizuálisan!
2013. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az öltözék attól függ hova megyünk. Sminkelni nem nagyon szoktam magam. Kis púder és kihúzom a szemem, nagyon max szempillaspirál, de mivel lemosni utálom, ezért azt tényleg csak ritkán használok. Egy randira se sminkelem magam máshogy, akkor sem ha első, akkor sem ha sokadik.

Azt szeretném, ha valaki azért szeretne, ami vagyok és nem azért, amilyen jelmezt képes vagyok magamra ölteni!

2013. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok :) nah, azért nevezhetnénk randinak, mert egy hosszabb kapcsolatban is lehet randi, csak ez nem úgy megy, mint az első, remélem értitek :D amúgy a 6os véleményét osztom, mármint az 1. mondatot, én nem akarok "nem adni magamra", mert szeretek jól kinézni és tetszeni a barátomnak. ;) :) am mkinek ment a zöldecske...
2013. jan. 11. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!