Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltak-ti hogyan tettétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak-ti hogyan tettétek túl magatokat rajta?

Figyelt kérdés
A barátom 5 hónap után csinálta, rájöttem, tagadta, aztán mikor kiderült, h egyértelmű forrásból tudom, bevallotta. Azt mondta, csak egy csók volt és nagyon részegek voltak, de tudja hogy egyik sem mentség rá. Előttem 4 éve nem volt tartós kapcsolata, viszont nagyon sok szexpartnere. A velem való kapcsolatában nagyon gondoskodó, szerető, nem tudom a két kép közül melyik az igazi. A csajnak (akivel megcsalt) azt írta, hogy meg akar változni, és soha többé nem teszi ezt velem, mert ami köztünk van különleges, végre szerelmes. 4 hónapja történt, és nem tudom elengedni a dolgot...egyszerre szeretem és nagyon félek, hogy megint bántani fog. Kioktatást nem kérek, ha valakinek tapasztalata van azzal, hogy sikerült elrendezni magában egy ilyet vagy eldönteni, érdemes-e tovább folytatni, arra lennék kíváncsi.
2012. dec. 16. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jártam. Szerettem, próbáltam megbocsátani, de nem tudtam benne bízni többé. Szakítás lett a vége.

26F

2012. dec. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Dettó! Próbáltunk utána még együtt maradni...de 3 hónapig bírtuk...én sem bíztam benne.....

24F

2012. dec. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hasonlóban vagyok, csak józan volt és meg is dugta a csajt.. mi szakítottunk. még nem tettem magam túl rajta, elég nehéz.

nem tudom mit mondhatnék.

2012. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én is szakítani akartam vele, mikor megtudtam. De annyira fájt a gondolat, és ráadásul egy utolsó szemétnek éreztem magam, mivel azon a héten halt meg az apja. Úgyhogy nem tettem. De sajnos úgy tűnik előbb-utóbb az lesz a vége:(
2012. dec. 16. 23:08
 5/10 anonim ***** válasza:
ugyanez. megbocsátottam, de a bizalom a mai napig nem állt helyre. emiatt basz*ott sokat veszekszünk... :/
2012. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez mint az utolsónál:( csak engem nem megcsalt, hanem szakított, 'kipróbált' másokat, utána meg visszajött. de nem tudok bízni benne:(
2012. dec. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
uhh... ezek szerint elkerülhetetlen előbb-utóbb a szakítás:S
2012. dec. 16. 23:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szakítottam. Tudod a megcsalás sosem azért van, mert baj van a kapcsolatban (azt meg kellene beszélni, bagy ha annyira nem jó, akkor szakítani) vagy mert bej van a megcsalt féllel (újra csak a megbeszélés/szakítás a megoldás) vagy mert olyan hűdecsodás a harmadik fél (az is csak ugynolyan esendő ember) hanem mert a megcsaló úgy döntött, hogy megteszi, kell neki mindkettő, mert ilyen a mentalitása, ennyire nincs erkölcsi tartása. Hogyan maradhatnál együtt olyasvalakivel, aki elárulta a kapcsolatotokat, egy vállrándítással elintézte a gondolatot, hogy mekkora fájdalmat fog okozni neked?
2012. dec. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mióta kidobtam egész jól viselem. Felettem lévőnek igaza van.
2012. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Eléggé lehangoltak most az itteni emberkék. De, hogy legyen egy pozitív is. Engem is megcsalt, csókkal, részegen, nem is ő kezdeményezte. Igaz mi már lassan három éve vagyunk együtt. Még új a dolog, egy hónapja tudom, de viszonylag jól megbírkóztam vele. Leültünk, megbeszéltük a dolgot. Mivel ő megrendült, hogy elveszíthet, igencsak észbe kapott, és most jobb a kapcsolatunk, mint azelőtt. Nem mondom, hogy nem jut még eszembe, és hogy máris 100%-osan bízok benne, de úgy érzem, hogy minden rendben lesz, mert érzem, hogy szeret, és én is szeretem. Plusz, nincs olyan ember, aki ne hibázna, ki ezzel, ki azzal. Természetesen még egy ilyet valószínűleg nem tudnék megbocsájtani, szexet meg elsőre sem, sehogysem. Emellett tökéletesen megvagyunk, lelkileg, szexuálisan. Elég tanulópénz volt neki, ahogy látta, hogy hogy bánt azért a dolog. Láttam rajta, hogy jobban fáj neki, hogy megbántott, mint nekem ez az egész dolog.


Szóval röviden, sok függ attól, hogy milyen volt addig a kapcsolat, és hogy viselkedett utána. Barátnőm pasija lefeküdt valaki mással. Egy hónap után megbocsájtott neki, lassan 3 éve vannak ők is együtt. Ez nekem nem férne bele, de erre is van példa.


Ha a barátod azt írta a csajnak, hogy végre szerelmes, akkor én megbocsájtanék neki, mármint úgy tényleg. A másik meg, hogy előtted kicsapongó volt, az én barátom is, így még többet jelent, hogy mellettem lenyugodott, amikor addig el sem tudta képzelni, hogy egy csaj mellett maradjon sokáig.


De a lényeg, hogy te tudod, hogy mennyire fér bele, mennyire szereted őt, és meddig fog ott motoszkálni a fejedben, hogy vajon mit csinálhat nélküled, ha 4 hónapja tudod és nem megy, az elég rossz jel:S Ha nem rég, akkor ez az időszak ilyen gyomorideges lesz sajnos, de szorítok, hogy túl tedd magad rajta.

2012. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!