Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1-2 év múlva visszafogadna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prado09 kérdése:

1-2 év múlva visszafogadna engem a lány akit dobtam?

Figyelt kérdés

1 évet jártam hozzá, lehet kicsit furcsa volt a mi kapcsolatunk, mivel én 19 vagyok ő meg 14, de nagyon akart engem, ő meg tetszett nekem, korán érős tipus, gondoltam miért ne...

Szoval beleszerettem, mert minden meg volt benne amire csak vágyom egy nőben! A szülei, mivel túl fiatal, nem engették el velem soha sehova bulizni! amibe idővel beletörődtem, de többnyire én sem mehettem nélküle sehová, és én bulizni akartam! + újévben hülyeséget csináltam, lehordtam őt mindenfélének, amit szégyellek, de nem emlékeztem rá :/ Másnap nem árulta el amiket mondta, és egyszer csak közbevágtam h elhagylak. Annak ellenére hogy nagyon szeretem, és ő meg, huha, őrülten szeret engem! már 2 hete hogy nem is beszélünk egymással...

Ami az igazi kérdésem is, visszafogadna engem 1-2 év múlva vagy több, amikor már érettebb lessz?

Végülis én voltam neki az első kapcsolata, sokmindent tőlem tanult 1 év alatt, első szerelme vagyok. Vagy voltam.


2013. jan. 11. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet,de nem hiszem. Ha 1-2 év múlva próbálkozol akkor sem fogják a szülei jó szemmel nézni,hogy lényegében egy fiatal felnőtt férfi hajt a tini lányukra.

Azt,hogy mennyire bántottad meg te tudod, szóval mérlegeld,hogy jóvá tudod tenni-e vagy sem.


Sok Sikert!

2013. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát köszönöm!
2013. jan. 11. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva nem, soha nem jönnék megint össze olyan pasival, aki már dobott egyszer. De lehet, hogy csak én vagyok ilyen büszke.
2013. jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!