Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok adonisz, a képem sem Brad Pitt-féle, azaz nem vagyok vonzó fiú, bár szerintem azért bányarém sem, akkor hol és hogyan találhatnék olyan lányt, aki esetleg járna is velem?

Figyelt kérdés
Facebookon nagyon kevés lány volt, aki helyesnek tartott, de szerintem a kép sem egy tuti dolog, mert élőben meg lerondáztak meg aranyosnak, babapofinak nevezett néhány részeg lány, kb. ennyi, amit kaptam véleményt a külsőmmel kapcsolatban. A szép lányok rondáztak le és az átlagos lányok tartottak helyesnek, de ők is távol éltek, míg a környezetemben meg egy lánynak sem kellek valamiért. Szóval úgy ltászik a kép szépít, a valóság csúnyít vagy nem tudom, de már unom, hogy folyton a külsőségek miatt nem kellek a lányoknak, azaz élből leráznak. Tök reménytelen, hogy valaha is lesz barátnőm, olyanról meg nem is álmodozom, aki számomra is vonzó lehet, én már lassan ott tartok, hogy akármilyen igénytelne, kövér, csúnya arcú lánnyal is összejönnék, komolyan mondom. Elkeserítőe az az egész élet. Bár jó pasinak születtem volna! *-*
2013. jan. 11. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem minden lánynak a Brad Pitt jön be. Egy jó példa, pont vele. Nekem a Harcosok klubjában is Edward Norton volt a jobb pasi...ahj de szerelmes vagyok bele:$
2013. jan. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az sem jó ha k4rva jó pasi vagy mert bulikba csomó csaj nyomul és nekem meg van barátnőm de mégis nagy a csábítás és megcsalom utána meg retteghetek ,hogy ne derüljön ki :D
2013. jan. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
mutass képet. :P :)
2013. jan. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
biztos találsz majd egy normális lányt aki nem csak a külsőségekre hajt :)) :P
2013. jan. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor akár úgy is kérdezhetném, hogy hol vannak azok a lányok, akik a ronda, a többség számára nem vonzó alkatú, arcú, magasságú fiúkra buknak? Sajnos nekem nem csak a fejem lett elb@szva, hanem a magasságom és testalkatom sem egy vonzó jelenség. Nőni már nem fogok az fix.
2013. jan. 11. 01:01
 6/9 Hanariko ***** válasza:
Attól hogy nem vagy Brad Pitt meg Adonisz, attól még nézhetsz ki jól. Bár csak saját nevemben tudok nyilatkozni, de nem mindig a tökéletes pofi a megnyerő.
2013. jan. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

# 6/6


Igen, de tegyük fel, hogy bejövök jellemre egy lánynak, de a külsőm miatt nem tud hozzám vonzódni szexuálisan, akkor mégis mi értelme ennek? Tuti nem jönne velem így össze egy lány sem, ha nem tud vonzódni testileg hozzám, a menyerő személyiség meg édeskevés ilynekor.

A külső az elsődleges sajnos.

2013. jan. 11. 01:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Eddig akárhány lánynak jöttem be, ők azért tapadtak rám, mert helyesnek tartottak. Ennyi, amúgy lehettem volna én akármilyen jó arc, max fiú barátnak tartottak volna. Persze nálam az is csoda, ha egyetlen egy lány van, aki helyesnek tart, olyankor elmondom az égi áldásomat. :D
2013. jan. 11. 01:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj istenem pajtàs! A baj az, h nincsen önbizalmad. A ráknak gőrcsölsz rajta. Szard le, érezd jól magad. Ha kanos vagy hokizz, aztán szórakozz a haverokkal. Ha laza vagy, társaságba jársz tuti fogsz csajokkal is dumálni. Add önmagad szintén természetesen és szeresd magad! Akkr majd felfigyel rád valaki. Legyél annyira szemfüles, h észrevedd a jeleket, mert élőben nem fognak megbökni mint a bookon... :-)
2013. jan. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!