Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vesz észre facebook-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz észre facebook-on ez a lány?

Figyelt kérdés

Most szakított nemrég a barátjával, de gyűjti a fiúkat ismerősöknek, mert 2 vagy 5 naponta mindig több fiú ismerőse volt.


Állandóan fent van chat-en és gondolom, velük beszélget.

Valamint folyton nézi vagy nézegetik ezek a fiúk az adatlapját. Mert amikor én megnézem a lány adatlapját, akkor mindig az a 3 vagy 4 fiú (egyszer egyik-másszor másik)van legelől vagy másodiknak az ismerősei között. (Sokan mondják, hogy arra nincs mit adni, hogy kimutatja a facebook, ki nézett meg, de most már tudom, hogy igaz).


Én like-oltam már dolgait, jeleztem is felé, de nem vesz észre. Próbáltam már chat-en is beszélni vele, de nem mertem kezdeni, ő sem kezdte a beszélgetést.


Nem merem megbökni sem, sem ajándék alkalmazást küldeni neki, sem írni, mert mindig így hajtottam el magam elől a lány(ok)at.



2013. jan. 10. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
talán nem a faszbukon kéne élni az életed
2013. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
azért nem vesz észre mert annyu kamu ismerőse van, (akik pasik) hogy nem jut ideje rád. És azért is nem jut ideje rád, mert a pasik hogy körbenyalják fbon ezzel az ö sérült egóját tudja helyreállítani. Most mondom, hogy esélytelen számodra
2013. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért gondolom, hogy barátot keres? Mert az a fajta csillagjegy, aki folyton szeretetre vágyik. És nyilván azért lett neki hirtelen olyan sok, hozzá arcra hasonló fiú ismerőse.
2013. jan. 10. 20:06
 4/9 A kérdező kommentje:

talán nem a faszbukon kéne élni az életed


Tudom, de én nem vagyok egy bulizós fajta. És a társkereső oldalakon is az adatlapok, képek háromnegyede mind kamu.

2013. jan. 10. 20:08
 5/9 anonim ***** válasza:

> Tudom, de én nem vagyok egy bulizós fajta.


Mert csak a Failbookon és buliban lehet ismerkedni? Na persze.

2013. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

azért nem vesz észre mert annyu kamu ismerőse van, (akik pasik) hogy nem jut ideje rád. És azért is nem jut ideje rád, mert a pasik hogy körbenyalják fbon ezzel az ö sérült egóját tudja helyreállítani. Most mondom, hogy esélytelen számodra


Pont ez az! Akinek van vagy 300, 400 ismerőse, annál kevés az esélye próbálkozni, mert másokkal vannak elfoglalva.

2013. jan. 10. 20:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Én se vagyok de azért egy képbe meg esetleg pár kommentbe beleszeretni...

Ez egy iylen szokásos napi szánalom csaj aki gyüjti a kamu ismerősöket hogy a pózer képeire több legyen a lájk....Mit akarsz egy ilyen gyüjtögetőtől?

2013. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jan. 10. 20:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is valami 340 van, de nem azért emg összejelöltem a fél világot....egyszerűen csak főiskolás vagyok jártam pár iskolán kívüli helyre és összejött...de attól még nem flörtölök felük éjjel-nappal...sőt kevéssel beszélek napi szinten
2013. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!