Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a véleményetek a facebookos ismerkedésről? 16/F

Figyelt kérdés
Állítólag manapság sokan ezen az ismert közösségi oldalon teszik meg első lépéseiket azok a fiúk,akik szeretnének megismerni egy lànyt.Szerintem ez gerinctelen dolog,de iskolán belül meg ciki odaállni nem is beszélve a barátnők kuncogásáról.Ti hogyan viszonyultok az ilyen jellegű ismerkedéshez? (kort is írjatok ha lehet)

2013. jan. 9. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

szerintem meg facebookon ciki, ráadásul, ha egy suliba járnánk, akkor azt gondolnám, hogy gyáva nyuszi.

Ha odaállnál elé, lehet hogy leégnél, lehet hogy nem, attól függ hogy adod elő magad.

Menj oda hozzá, amikor egyedül van vagy próbálj közelebb kerülni ismerősökön keresztül.

2013. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azt azért nem mondanám, hogy gerinctelen, de tény, hogy nem ez a legjobb módszer. Ha csak az első lépéseket teszi meg ott, az nem gáz. De akkor is személyesen legalább köszönjön. Igazad van a barátnőkkel kapcsoltban, de csak van olyan amikor a kiszemelt lány egyedül van (magamból kiindulva elég ritkán van ilyen...:D). És ha más is van ott, akkor se ciki ha odamész, ha nem vagy az a zavarba jövős típus. 16L
2013. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát sajnos vesztemre zavarba jövős tipus vagyok :D Meg az is igazság hogy nem túl könnyű iskolába járok,tehát hétközben a délután elmegy a tanulással:S arról nem is beszélve hogy nálunk vhogy nem divat szünetre kimenni:))nincs is nagyon udvar,a folyosó az meg folyosó xD de vhogy majd kitalálok vmit..akár facebookon,akár suliban:)
2013. jan. 9. 18:34
 4/15 anonim ***** válasza:

jajj... ilyen "nehéz suliba" kezdtem annó annak idején...:D

senki nem járkált ki szünetbe, senki nem beszélt senkivel mert tanultak a következő órára xD engem kikészített az a légkör... utána át is mentem e miatt egy másik gimibe:D 19f

amúgy sztem nem gáz első lépéseket fészen megtenni :D

2013. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Amúgy azért flusztráltak az elvtársak mert 2tannyelvű :D és szünetekben tényleg vagy tanulunk vagy leckét másolunk :DD Szívem szerint tavaly én is gondoltam arra hogy esetleg átlehetne menni máshova,de a környék(nógrád megye)iskolái elég katasztrófálisak na meg azért tartok egy gyenge 4-es átlagot;) csak azért éri meg szenvedni vele mert az érettségi ig felkészít állítólag a felsőfokú nyelvvizsgára,és az sok pontot ad:) Am a csajt jelöltem face-n,vissza igazolt,majd hnap ráírok vmi ürüggyel :D
2013. jan. 9. 23:00
 6/15 anonim válasza:
frusztrált* Egyébként meg semmilyen iskola nem készít fel a felsőfokú nyelvvizsgára,magadnak kell felkészülnöd rá és nem kevés energiába telik,mivel nívósabb mint az emelt érettségi (tudom,mert tesóm majdnem egy évig tanult rá anno).Volt már valami amúgy? :D
2013. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy ismerkedni mindenhol jó, ha jól csinálod és kezded. Tökmindegy, hogy hol állsz neki, ha valami megragadja a másikat, akkor úgyis azon lesz, hogy kölcsönösen megismerjétek egymást. Szóval, nem a hely számít, hanem az ismerkedés tartalmának és minőségének mivoltja.

Simán lehet facebookon is, nekem nem egy ismerősöm van, akivel nemcsak, hogy többet beszélek ott, hanem csak ott beszélek. Persze, a rendes kapcsolat az, ha látod a másikat a valóságban is. De vannak, akik azt csinálják facebookon, hogy közös ismerősök által keresgélnek (jó, ez kicsit azért fura...) ugyanabban a városban, megbökik a kiszemeltet, beszédbe elegyednek vele, beszélgetnek, beszélgetnek, aztán felmerül, hogy találkozhatnánk, találkoznak, és akkor ott kiderül, hogy valóban jól elvannak e együtt, vagy interneten más, mint a valóságban.

Csak ne legyél gyáva. :D

Kicsit összevissza írtam, de a lényeg az, hogy számomra nem lenne gond a facebookon történő ismerkedés.

16/L

2013. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

-#6os persze,tudom hogy alapjában nem ad felsőfokút ahhoz tanulni is kell,de erre meg is van a követelmény:)Amúgy még nem volt semmi most mikor néztem még nem volt fent..de nem akarom túl lihegni a dolgot csak szimpi a csaj és megpróbálom:)


-#7es> Jó amit írsz,bár azért bevallom nem szoktam éjjel nappal face-n lenni sőt általában csak ránézek telefonról és megyek is ha nincs semmi új.Egyébként rám már többször is írtak általam ismeretlen lányok:D csak kár hogy nem illettünk össze:S Meg úgy veszem észre hogy azért erről a témáról eléggé különbözőek az emberek véleményei.De jó ráírni majd megpróbálok utána meg majd kitalálok vmit :D

2013. jan. 10. 20:28
 9/15 anonim ***** válasza:

Én gyűlölöm a facebook kapcsolatot, semmi értelme. Én sokkal jobban örülnék, ha valaki odajönne hozzám, és beszélgetne. :)

14/L

2013. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én sem azt mondom hogy facebookon keresztül kell megkérni a kezét xd.És nagyon szívesen odamennék beszélgeni ha tudnám hogy ő is jónak látja,DE adtál egy jó ötletet pl ha ráírnék és többször beszélgetnénk akkor ezt meg lehetne kérdeni:P
2013. jan. 10. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!