Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookos hülyeség. De őszintén ugye van okom aggódni?

Figyelt kérdés

lassan 2 éve együtt vagyunk,a kapcsolatunk már nem igazán olyan amilyen régen volt.sok veszekedés,vita és egyéb problémák,már a szexuális dolgok se a legjobbak.azt hittem ezek talán megoldhatók de most egy kisebb vita után azt vettem észre h lecserélte a közös képünket és már el is rejtette az adatlapjáról h kapcsolatban van velem:/ lehet szakítani akar?

20 évesek vagyunk mindketten.


2012. júl. 21. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha már így teszed fel, akkor azt sugallod, hogy e felé a válasz felé hajoljunk.

Egyébként tényleg van okod, hiszen én (aki nem fészezik sokat) ha már kiteszek valamit az fontos. És ha eltüntetem, azt jelenti, hogy leszarom, közömbös... Próbáld meg megbeszélni vele, de ha nem lehet, akkor ne siránkozz miatta. Biztos van/lesz olyan srác, aki értékelni fog téged, max. nem veszed észre.

Kitartás!

F/16

2012. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy csak a vita miatt kiakadt és hirtelen felindulásból vagy bosszúból tette ezt. De előrébb lennél ha őt kérdeznéd meg, mert mi csak tippelgetni tudunk. Igazából 1000 oka lehet ennek.
2012. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez olyan franc se tudja... Mert pl barátomnak kezdettől fogva soha nem is volt kint ez a kapcsolatban dolog, így nekem nem fura.

De az mindenképp érdekes, ha eddig mondjuk kint lett volna, aztán hirtelen elrejti. Persze, "csak" facebook, de azért akármilyen oka lehet.

Lehet, csak duzzog, hogy összevesztetek, lehet, hogy szakítani akar, lehet, hogy akármilyen más diliből tette ezt, tényleg akkor jutsz előrébb, ha megkérdezed tőle.

2012. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én pont ezt csináltam mikor észhez akartam téríteni őt egy kicsit hogy tudja hogy elveszíthet
2012. júl. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!