Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat csak egy társadalmilag megkövetelt hülyeség?

Figyelt kérdés

A szerelem elmúlik, az emberek nem hűségesek max. elnyomják a vágyaikat,hogy a megcsalás miatt ne ítéljék el őket, de egyébként mindig vágynak az újdonságra, a mással való szexre, kalandokra.A saját vágyaikat megfékezik a kapcsolat miatt, pedig a kezdetektől kezdve az emberek nem monogámok.

A gyerekek miatt kell a család az tény, de utána mi marad? A vágyakozás ismét? Azért van annyi megcsalás a házasságok alatt.


2012. máj. 31. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez a te nézőpontod.

Aztán valaki a biztonságot szereti.

A párkapcsolat pedig NEM a társadalom által megkövetelt hülyeség. Régen is létezett, csak nem verték nagy dobra.

2012. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
létezett persze, a férfiak büntetlenül félrejártak bordélyokba, a nők meg titokban, ha tudtak félrementek, bár kevesebb nő cselekedett így a gyermekei miatt és az emberek megítélése miatt. ez nem párkapcsolat.
2012. máj. 31. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem a bordélyokról beszélek.
2012. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
áh mindegy látom fogalmazás nem megy.
2012. máj. 31. 18:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem érted, nem biztos, hogy én vagyok a hülye.
2012. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nagyjából egyetértek veled. Szánalmas dolog, hogy a társadalom hülyének nézi, lealázza azt aki nem akar kapcsolatot, lagzit, házasságot, gyereket meg ilyeneket. És tény, hogy sokkal több ember él párkapcsolatban, csinál gyereket mint ahány ŐSZINTÉN vágyik rá. Sokan csinálják azért mert félnek, hogy mások mit gondolnak majd róluk, és sokan vannak akik másokat erőszakolnakrá. És ez mind szánalmas.

Azzal amikor valaki tényleg vágyik ezekre, nincs semmi baj, az nem hülyeség. Feltéve, hogy képes elfogadni, azt aki máskképp képzeli az életét.

Ja és nem azért gondolom ezt mert szexre és kalandokra vágyok.

2012. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen magamtól érzem, hogy szükségem van egy lányra, akivel együtt ott vagyunk egymásnak, a média hülyeségei sosem érdekeltek, amúgy is elég makacs és önfejű ember vagyok. De tudom, hogy sok tini csak azért jár valakivel, hogy elmondhassa van párja. Szóval divatoznak.
2012. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát a jelen társadalom nem hiszem, hogy megkövetelné. Legalábbis valódi párkapcsolatot, ahol valódi érzelmek, bizalom, megértés, elfogadás van, olyat eléggé ritka találni, mivel mindenki ebben a "kiélés" lázban ég. Dugás, tombolás, pia, ez az élet.


Szögezzük le, hogy nem vagyok ronda, vagy dagadt vagy papucs vagy lúzer vagy akármi, de már 16-17 éves korom óta csak EGY lányra vágyom, akivel testileg és lelkileg boldoggá tehetjük egymást. Ebben benne van, hogy csak úgy akárkivel nem jövök össze, pontosan azért, mert nekem fontos lenne a párom, és nem érdekelne, hogy mással milyen. Nem találtam megfelelő lányt eddig, pont azért, mert nagyrészük csak dugni meg kalandozni akar, aki meg tetszett is és normális lett volna, arra már lecsaptak. Idővel mindenhonnan eltűnik a kezdeti izgalom, újdonság varázsa, de nem ez mozgat egy párkapcsolatot, hanem a lelkiség és az erős szexuális vonzalom. Ezek pedig megmaradnak szerelem elmúltával is. Ennyi.


21/F

2012. máj. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!