Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna ha a barátnőtök nem mutatna be a szüleinek/családjának, mert nincsen jó kapcsolatban velük?

Figyelt kérdés

Mindketten 17 évesek vagyunk, nekem ő az első barátom. A családommal nem vagyok túl jóban (ezt ha lehet nem részletezném), és nem akarom bemutatni nekik a barátom. Egyedül anyám tudja hogy van valakim de ennyi.

De nem szeretném hogy a barátomnak ez rosszul essen. Ti hogyan reagálnátok fiúk? Hogyan mondjam el ezt a barátomnak, hogy ne értse félre?


(Kort is légyszives)


17/L



2013. jan. 10. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez olyan nehezen lenne érthető, vagy elfogadható.
2013. jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem ez sose érdekelt, de azért esküvő előtt biztos meg akarnám ismerni a feleségem családját. Addig viszont nem különösebben izgat.
2013. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem zavarna,mert vele akarok járni,nem a családjával
2013. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi egy éve vagyunk együtt a pasimmal az ő családja a mai napig nem tud rólam, hasonló okok miatt, ő hozzánk meg naponta jár, ez van, én nem vettem zokon
2013. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!