Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam neki a véleményemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki a véleményemet a képéről?

Figyelt kérdés

A barátom 15 éves. És a múltkor meséltem, hogy milyen gáz, egy srác félmeztelen képet tett fel magáról myvip-re, ahol a fürdőszobában áll. Tiszta puhány.

Erre nézem, hogy új képeit, és látom, hogy ő is ilyet tett fel magáról, a következő címmel: Én :S

Szóvá tettem neki, mondta is, hogy emiatt nem mutatta meg nekem ezt a képet...

Jól néz ki, meg minden, de akkor is, szerintem ez annyira gáz, myvip-en mutogatni magunk a fürdőszobában állva... Megmondjam neki?


2009. aug. 28. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, mondd meg neki a véleményed :). Amúgy ez télleg gáz.
2009. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is mond meg neki h nem tetszik neked! Azért mert minden második srác fényképezi magát a tükörnél, neki még nem kell őket majmolnia! ez ilyen tipikus 1 bolond 100at csinál szindróma:D
2009. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy barátod napiszarra felkerüljön, és a fél ország rajta röhögjön, szólj :)
2009. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akar napiszar vagy csibefasz celeb lenni, kéne :)
2009. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja igen, a napiszar is tele van ilyenekkel...

De mi van ha megbántom vele? Egy másik csaj (akit én nem ismerek) odaírta neki hogy: Jó kép!

Na most pont én törjem le? :D

Na jó, igaz, szóba hozom neki, hogy akkor is, kellemetlennek érzem...

2009. aug. 28. 14:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd meg... Bár ahogy látom, elég fiatal a fiú, szóval nem hiszem, hogy tényleg gáznak fogja érezni. De azért egy próbát megér.
2009. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!