Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vannak olyan emberek, akik egyáltalán nem valók egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 22:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Vannak! Akik trollok.
2013. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
Van,egy olyannal nem jöttem össze ez miatt.Élje csak a maga kis álombéli mese világát. :)
2013. jan. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Magam is olyan vagyok. Érzelmi szinten egy kavics többet produkál nálam. Meg nem tudok az érzelmek fizikai megnyílvánulásaival mit csinálni mint pl.: az ölelés. Nekem ez a cselekvés idegen, a másik ember magánszférájába való betolakodás biztos jele. Az én szemszögemből ez egy ellenséges művelet, még ha nem is annak szánták.


Egy párkapcsolatnak meg többről kellene szólnia mint egy ölelés. Ám az hihetetlen kiszolgáltatottság érzését kelti nálam, ha valakit késtámadó távolságnál közelebb kell engednem.

Ezek alapján biztosan állíthatom, hogy ezt a párkapcsolatosdit nem nekem találták ki.


22/F

2013. jan. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anti paladin ***** válasza:
100%

Jelen.

Szintén nem akarok gyereket a jövőben, több okból is. Másrészt kissé terhesnek találom az állandó együttlétet, hülyén venné ki magát ha azt mondanám a csajnak h minden hónapban jól jönne egy teljes hét egyedüllét. A beszélgetés sem az én asztalom.

2013. jan. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
59%

Addig jó, hogy az önzőeknek nem való.

Hát itt sokan leírták, nem való nekik. Beszélgetni csak kell. Egy idősebb fazon volt, de a nők és a srác fiatal még. Egy biztos a nők vénlányként sok hülye szokást vesznek fel. Aki azt mondja jó egyedül, minden elismerésem, mert én meghalok tőle. Szexre meg naponta valaki bealakítani, akkor minden nap más. Az sem igaz, hogy csak néha kell. Nem tudom mindenki azt hiszi egy párkapcsolat arról szól állandóan együtt vannak, ez sem igaz.

2013. jan. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!