Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mérnek az emberek idöben egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

nekem volt 2éves,1éves,féléves kapcsolatom,de mégis azzal a lánnyal volt a legjobb akivel csak 1 hétig tartott,és erre mindenki azt mondja: 1hét? az semmi...

ismerek olyan lányt aki 1 napig volt valakivel és a mai napig azt emlgeti nem a 6éves kapcsolatát


2013. jan. 2. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert jó tudni mikor jöttetek össze, és vki nem méri, csupán tudja.

Nekem is van, akivel nem jöttem össze, de szerintem 80 éves nénikeként is mosolyogva, de fájó szívvel emlékezek rá vissza. Ha megéljük. Pacsi Orbánnak

2013. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert jobb esetben akkor vagy valakivel évekig együtt mert jól megvagytok, megtaláltad a lelki, testi társad, és még akkor is jól kijöttök ha már elmúlt a rózsaszín köd. Nem pedig csak azért ,hogy legyen valaki. Tehát valamilyen szinten komolyabban lehet venni egy ilyen kapcsolatot, mint ami csak egy hétig vagy egy napig tart.Szerintem ha egy napot együtt vagy valakivel az még nem is nevezhető kapcsolatnak. Ráadásul ilyen rövid idő alatt még nem látod tisztán a másik embert, még erősen körülvesz a rózsaszín köd és nem látod a hibáit, rossz tulajdonságait, nem ismered igazán, így nyilván őt jobbnak látod a hirtelen fellángolásban. Csak egy töredéket látsz belőle és a többit olyannak látod amilyennek látni szeretnéd, nem a valóságot. Persze ezek szép , aranyos emlékek és jó ha vannak,de még nem volt ideje ilyen rövid időn belül kiteljesedni ahhoz, hogy tényleg olyan komolyan vegye az ember. Meg ha valóban olyan jó lett volna a kapcsolat, akkor nem csak olyan rövid ideig tartott volna.
2013. jan. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze nem csak az idő fontos egy kapcsolatban, hanem a minősége is. Mennyire tudnak kompromisszumot kötni a párok, hogy tudják megoldani a problémákat, sokat vitáznak-e és még lehetne sorolni. Így pl. egy 2 éves kapcsolat is lehet értékesebb és tartalmasabb ha tényleg harmonikus és jó kapcsolat, mint mondjuk egy 6 éves, romokban heverő kapcsolat, ami már csak kínlódás és csak a ragaszkodás vagy valami egyéb indok tartja össze a párokat. Viszont egy egy hetes kapcsolatban ezek nem derülnek még ki. ( előző voltam)
2013. jan. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!