Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ennyire nem szeretnek az emberek?

Figyelt kérdés

Oké lehet hogy amit most fogok írni az kicsit idiótán fog hangzani, szóval a "poénos" válaszadók kíméljenek.

Kitettük a barátommal egy hónap után, hogy kapcsolatban vagyunk. És ugye ilyenkor az emberek szokták lájkolni, a megváltozott családi állapotodat... Ezzel szemben az úgymond "barátaimnak" tartott egyének közül, egyetlen egy ember volt aki tetszikelte.

Miért nem tudnak az emberek egy kicsit is örülni a másik boldogságának? Jobban mondva másénak igen.. de az enyémnek soha? Nem értem.. =/


2013. jan. 6. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:

nem vagy a társaság lelke.

Vagy csak szimplán nem olyan jelentős esemény egy bejegyzés a facebookban.


De azért nálatok is valami defekt lehet vagy csak tini vagy, mert ez a kényszeres megerősítés mánia...

2013. jan. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én örülök a barátaim boldogságának, de még soha nem tetszikeltem senkinek. Egyszerűen nem érdekel a face, ennyi.
2013. jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem lájkoltak a fszbóókon?????!!!


ÚR ISTEN, MÉGIS VOLT VILÁGVÉGE!!444

2013. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egy hónap után tettük ki. :)

Nincs defekt... sőt :D

Ráadásul ő már baromira nem mondható tininek mivel 23 éves én 16 vagyok és nekem eszembe nem jutott volna kitenni face-re. Ő kezdeményezte.

2013. jan. 6. 11:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi jelentősége sincs annak hogy like vagy nem, ezen kár idegeskedni
2013. jan. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni, hogy rossz érzés, de ne legyen ez olyan fontos. A lényeg, hogy ti legyetek boldogok egymással, minden más ennél jóval kevésbé fontos, vagy teljesen lényegtelen. Illetve indíték/ok lehet, hogy irigyek, féltékenyek, vagy csak egyszerűen észre sem vették, elkerülte a figyelmüket:) Ne aggódj ilyen "apróságokon", vagy ha ez neked ennyire fontos, én majd örülök az úgymond barátaid helyett is:)

Szép napot!

2013. jan. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

seherezádé_kiss

Nagyon aranyos vagy :)

Igaz tényleg apróság, csak azért valahol bánt.. :/

De köszönöm szépen! :)

2013. jan. 6. 11:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Ilyenre még sem nyomtam soha sem like-ot. Mondjuk azt sem értem, hogy a szakítás után miért sajnálják sokan az illetőt, hiszen akkor ért véget valami rossz.

A FB posztolásnak és meg van a tudománya. Bár gyerekeknél ez annyira nem számít, de nem mindegy, hogy melyik napon és melyik napszakban teszel közzé valamit.

2013. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha már 1 hónapja jártatok akkor gondolom nem volt újdonság nekik azért nem lájkolták. Lehet hogy neked gyakran van másik barátod ezért már megszokták hogy 1-2 havonta van másik.


Ha én tenném ki hogy kapcsolatban vagyok akkor gondolom sokan lájkolnák mert nem volt még barátnőm úgyhogy ilyet még nem láttak :D

2013. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nekem ő a második barátom és az előzővel még csak ki sem raktuk :D

Szóval eddig csak kettő volt, és az szerintem az abszolút nem sok.

2013. jan. 6. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!