Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az internetes párkereső oldalakról?

Figyelt kérdés
Melyik a legmenőbb?
2013. jan. 8. 10:43
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
#30 A legtöbb esetben egyértelműen kiderült így v úgy, a többit csak sejtem.
2013. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Irigylem azt az egyszerű világot, amiben élsz... Nincs benne kisugárzás, kb semmi nincs benne, csak a "lányoknak csak a jóképű kell, én meg, Mr Tökély, akiben csak a külső a hiba, én meg nem". Szerinted ha mondjuk holnap úgy kelnél fel, hogy Te vagy Brad Pitt (már ami a külsőt illeti), mi változna?
2013. jan. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Mondjuk az kétségtelen, hogy egy társkereső oldalon rettentően könnyen kiszelektálják az embert, ha nem megfelelőek a paraméterei. Gondolom te sem a csúnya lányokat nézed ki magadnak... Először mindenki a szépet, jóképűt, csinosat, izmosat nézi meg, és az ilyenekkel szeretne ismerkedni, a többinek nyilván sokkal kevesebb az esélye hogy egyáltalán választ kapjon. Azzal együtt hogy kényelmes az internetes társkeresés, egészen más mint az élő. Az életben még ha az ember nincs is megáldva nagyszerű külső adottságokkal, a jó fellépéssel, jó szöveggel szép lányoknál is simán lehet komoly sikere. Ez a neten sokkal nehezebb...
2013. jan. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

"Szerinted ha mondjuk holnap úgy kelnél fel, hogy Te vagy Brad Pitt (már ami a külsőt illeti), mi változna?"

Csak annyi, h csorgatnák utánam a nyálukat a csajok, és bármelyiket megkaphatnám.

2013. jan. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
34-es, szerintem te csalódtál már eleget, jobban jársz, ha soha nem leszel igazán jó pasi, mert akkor megint csak csalódni fogsz!
2013. jan. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Nem hinném, pont azért csalódtam eleget, mert nem vagyok jó pasi.
2013. jan. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

34-es: Gondold így. Tudod amit az ilyen fajta fröcsögésben nem szeretek, az a következő: (Írtam már más kérdéshez, de leírom ide is.) Az ilyen fajta vitáknál a másik félen (ez esetben rajtad) egyre inkább azt érzem, hogy nem azért írod ezeket a dolgokat, hogy a saját fájdalmadat kiírd magadból. Azért írod, hogy mérgezz. Hogy belesulykold ezeket az ostobaságokat a másik emberbe. Ezt én azért tartom szerencsétlen dolognak, mert nehogy az legyen, hogy egy előnytelen külsejű fiatal, 14-15 éves srác elhiggye ezeket, és esetleg emiatt ne merjen lányoknál próbálkozni. Holott lehet, hogy az illető egy tök értékes ember, aki egy lányt baromi boldoggá tudna tenni, csak ezzel Te elveszed a kedvét.

Lehet, hogy csorgatnák utánad a nyálukat a lányok, de tévedés azt gondolni, hogy bármelyiket megkaphatnád. Amint megérzik az ilyen önsajnáltatást, és ezt a hihetetlen negatív kisugárzást (ami amúgy nincs, mint írtad) sikítva menekülnének...

2013. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Ha más ronda srácok elhiszik, amit írok, azzal csak jól járnak, mert legalább nem próbálkoznak annyit a csajoknál, és ezzel megkímélik magukat attól a rengeteg csalódástól és kudarcélménytől, amin én átestem.
2013. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
És mi van, ha ők sikeresek lennének, mint pl más rengeteg ronda srác?
2013. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Ronda srác max akkor lehet sikeres, ha gazdag.
2013. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!