Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az internetes párkereső oldalakról?

Figyelt kérdés
Melyik a legmenőbb?
2013. jan. 8. 10:43
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Én is próbálkoztam ilyen oldalakkal, randim is volt, de igazából egyik sem jött be. Túl mesterkéltnek, természetellenesnek éreztem a helyzetet.


Viszont nő létemre, volt, hogy én írtam meg a kezdeményező leveleket. Miért ne?:D

Nehéz volt olyat találni, pár fotó és egy kis leírás alapján, aki tényleg bejött.

Elsősorban olyan pasikat kerestem, akik természetre nyugisabbak, olyan "jófiú" típusúak. Figyeltem azt is, hogy a leírásuk alapján én is beleférjek az igényeikbe, stimmeljen a magasság és külsőre se legyen olyan a pasi, hogy nagyon nem jön be. Az nem volt baj, ha nem tökéletesen az esetem, persze. Eléggé le tudok adni az igényeimből, kivétel ezalól a magasság. Engem nagyon taszít, ha a pasi alacsonyabb nálam.


Amikor találtam egy ilyen embert elkezdünk levelezni. Egyik a másik után, de arra azért figyeltem, hogy egyszerre mindig egy valaki legyen csak középpontban. Viszont elég sanyarú következtetésre jutottam.

Próbálkoztak persze" menő" sok lánynak tetsző, kigyúrt srácok is, de velük nem foglalkoztam. A "jófiú" típusúakról pedig elég hamar kiderült, hogy nem egy finomabb lelkivilággal megáldott férfiegyedekről van szó, hanem kórosan depresszív, gyakran szülőkön élősködő és munkát teljesen les*aró, komoly halálvággyal rendelkező emberekről van szó.

Nekem sincs az egekben az önbizalmam, de valahogy nem bírom egész nap azt hallgatni, hogy milyen pocsék az élet, mert nem pocsék. :P

Szóval kénytelen voltam megszabadulni tőlük, hiába is votlak elsőre szimpatikusak. Orvosi esetekből nem kérek. :(


Több ilyen eset is volt, de olyan is, hogy pl. semmi közös nem volt bennünk. A szó teljes értelmében: semmi.


Több oldalon voltam fenn egyszerre. Kedvencem a parom.hu volt.


20L

2013. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
Nekem valószínűleg szerencsém volt eddig, mert mindig sikerült csinos és szép lányokkal összejönnöm ilyen oldalakon, 2-3 nap alatt. Legtöbbször nekem kell válogatnom. Mostani barátnőm is a netről van, több mint egy éve... Nem kell túl görcsösen csinálni, és keveset szövegelni, hamar randizni. Csak legyetek természetesek és lazák. Szóval nekem bejön a netes ismerkedés. :)
2013. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

12/12 - folytatva:


Igen, sokan nem írnak vissza, de nem kell velük foglalkozni! Rengeteg lány van, ha kitartó vagy, mindig lesz olyan aki válaszol. Én a love-ot a loveboxot és a randivonalat használom. A többi szerintem felejtős. A legjobb ha terád ír egy lány először. Nem baj ha első pillanatra nem tűnik olyan "jó csajnak". Érdemes randizni sokat, mert jó is kisülhet a dologból. Meg aztán jobb mint otthon búskomorkodni. Nekem is volt olyan, hogy nagyon nem jött be a lány a randin, de azért jót beszélgettünk, voltam nála filmet nézni, meg kajálni mentünk, vagy elmentünk futni, de semmi egyéb nem történt. De volt hogy sokkal jobb lánnyal jöttem össze, mint azt a képekről hittem volna. A lényeg hogy ne legyetek görcsösek.

2013. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
10-es, ilyenkor az jut eszembe, hogy ha ennyien nem válaszolnak, akkor nem lehet, hogy valamit rosszul csinálsz? Néha az az érzésem, hogy az ilyen emberek kb már akarják, hogy visszautasítsák őket, mert az az ő igazukat bizonyítja... Ha visszautasítják őket, akkor legalább lehet fröcsögni, meg önsajnálatba merülni...
2013. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

Persze, én ezt akarom, ez kell nekem, h ne legyen szerencsém a nőknél, mert akkor igazam van... Marha nagy logika...:/

Igen, valamit biztos rosszul csinálok! Azt biztosan rosszul hittem, h legalább egy év alatt azért össze fog jönni valami...hát tévedtem...

Ugyanúgy ahogy a való életben, úgy a virtuálisban sem érdeklem a nőket (meg senki mást sem btw).

2013. jan. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
"Ugyanúgy ahogy a való életben, úgy a virtuálisban sem érdeklem a nőket (meg senki mást sem btw)." Ennek egész egyszerűen oka van.
2013. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy negatív kisugárzásod van? Az emberek nem szeretnek negatív dolgokkal szembesülni, különösen párkeresés során. Legyél vidám és pozitív szemléletű, és ez érződjön is rólad.
2013. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

#12 Könnyű neked, te jóképű vagy.

#16 Igen, az az oka, h nem néz ki elég jól, ahogy nálam is.

#17 Kisugárzásuk csak a Csernobilból származó embereknek van.

2013. jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
A csernobiliaknak negatív vagy pozitív a kisugárzásuk? :D
2013. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Nem, nem az az oka, hogy nem néz ki jól. Hanem az, hogy ezt el is hitte magáról. Kívülről várja/várjátok a megerősítést, ahelyett, hogy eldöntenétek, mennyit is értek pontosan...
2013. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!