Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az internetes társkereső oldalakról? Esetleg valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nekem összejött,de sokaktól hallom,h már évek óta ott keresgélnek(F), és semmi. Arról meg nem is beszélve,h sokan el se mentek a megbeszélt randikra. Szerintetek mennyi az esélye annak,h így kialakulhat egy normális kapcsolat?

L


2012. jan. 3. 14:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Volt már 1 éves kapcsolatom onnan még pár éve annyira nem gáz, ha az ember nem minden jöttmentre ír rá. :)
2012. jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés.
2012. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal több fiú van fent, mint lány... Így minden lány naponta kap több levelet is, van miből válogatnia. Szóval fiúként tényleg nehezebb.
2012. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

1 internetes ismerkedésből lett csak valami, de abból is csak szexkapcsolat. Aztán az tartott majdnem egy évig.


Azon kívül vagyis még abban az időben ennek 3 éve már, akkro fent voltam kb 6 különböző oldalon, mindegyiken legalább 6 lánynak írtam abból 1 tudott válaszolni, a többi meg csak az EGOJA miatt volt fent.

2012. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem társkereső oldal, de ezen az oldalon is lehet ismerkedni. Egyik ismerősöm itt jött össze egy leányzóval és már több mint egy éve együtt vannak. :)
2012. jan. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nos, én netes társkeresőről nősültem, szóval nekem bejött - és már sok éve boldogan élünk. Igaz, előtte sok éven át is keresgéltem, szóval türelem meg szerencse is kell hozzá, de ugyanez az élő ismerkedésre igaz.


A netesnek nagyon sok előnye van, én nagyon jónak tartom, csak épp azt is jól kell csinálni. Sokan követnek el alapvető hibákat, aztán csodálkoznak, hogy nem jön össze nekik... szóval aki még keresgél, és szeretné jól (jobban) csinálni és elkerülni a hibákat, annak ajánlom figyelmébe ezt:


[link]

2012. jan. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Na tessék,ha csak pár ember így talál rá a nagy Őre,akkor már megérte :)Szerintem is jó dolog,mert sokaknak a munkájuk miatt nincs is ideje személyesen ismerkedni.
2012. jan. 3. 14:30
 8/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, leírod, hogy melyik társkeresőn, hogyan, mikor stb. ismerkedtetek meg?:)
2012. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Feleségemmel 4 éve a csajozas.hu-n ismerkedtem meg, de előtte is volt ugyan arról az oldalról egy 3,5 éves kapcsolatom.


Szóval nekem jó a véleményem, csak tudni kell használni. Ha balfék vagy az életben, akkor ott is az leszel. Az egyetlen előnye egy ilyen oldalnak, hogy azokat eleve kizárhatod, akik nem jönnek be, így nem lesznek fölösleges köreid.

2012. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

14:32 mi a love.hu-n ismerkedtünk meg. Én ahova most költöztem a suli miatt,onnan 205 km-re lakok ezért ismerkedtem ott tavaly suli előtti nyáron. Már másfél éve együtt vagyok a párommal.

De főleg sok fiútól hallom,h nem jön nekik össze és a lányok meg csak kéretik magukat. Tényleg tudni kell használni.

2012. jan. 3. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!